Konkurs video “Wanna be a Knight?” rozpoczęty

10. lutego 2015 w Livigno ruszyło wielkie naśnieżanie w Mottolino Fun Mountain związane z przygotowaniem do niecodziennego wydarzenia, jakim jest Suzuki Nine Knights 2015, w ramach którego powstanie nowoczesny śnieżny zamek , przeznaczony dla międzynarodowej elity narciarzy i snowboardzistów.

 

Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 5 – 10 kwietnia 2015 i pierwszy raz przyciągnie takich snowboardzistów jak Halldor Helgason (ISL) oraz Seb Toots (CAN), i czołowych narciarzy, wśród których będzie Jesper Tjäder (SWE) oraz Gus Kenworthy (USA).
Konkurs video “Wanna be a Knight?” ma na celu wyłowienie młodych talentów, które uzupełnią tegoroczną stawkę rycerzy.

Uważasz, że się nadajesz – prześlij swoje zgłoszenie.

 

Zestawienie ze sobą dwóch dyscyplin było naturalnym następstwem przy wydarzeniu, które dąży do ciągłego rozwoju. Ze strony snowboardzistów swój udział potwierdzili: Seppe Smits (BEL), Kevin Backsröm (SWE) oraz Sage Kotsenburg (USA); narciarzy reprezentować będą: Tom Wallisch (USA), Paddy Graham (GBR) i Roy Kittler (GER). Zaproszeni fotografowie oraz filmowcy będą dokumentować cały tydzień wschodów, zachodów i sesji helliski. Publiczność natomiast będzie miała okazję uczestniczyć w wielkich konfrontacjach: the Night Time Session 8 kwietnia oraz the Big Air Contest, w piątek, 10. kwietnia.

roy kittler
roy kittler

Wanna Be A Knight? – konkurs video

Zarówno narty jaki snowboard są kategoriami, w których przyjmowane są zgłoszenia. Dla zgłoszeń, które zrobią największe wrażenie na naszych ekspertach, przyznane zostaną 1-2 dzikie karty dla zawodników w każdej kategorii.

Prześlijcie maksymalnie 2-minutowe video z Waszymi dziewięcioma najlepszymi trikami, zaprezentujcie swoją technikę i styl. Pokażcie swoje umiejętności na różnego rodzaju przeszkodach i nie przegapcie terminu nadsyłania zgłoszeń, który upływa 23. marca. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 30. marca.

 

Regulamin konkursu znajdziecie na stronie wydarzenia www.nineknightssnow.com. Obejrzycie tam również wszystkie zgłoszenia nadesłane w konkursie.

 

W tym roku jest jeszcze dodatkowy sposób dostania się do Suzuki Nine Knights. 28. marca w Mottolino Snowpark odbędą się kwalifikacje do zawodów. Przwidziane jest po jednej dzikiej karcie na dyscyplinę oraz zaproszenia na poszczególne dni konkursowe. Rejestrować się można od 10. lutego na mottolino.com.

 

Więcej na: @nineknights

Suzuki Nine Queens organizuje również konkurs dla kobiet “Wanna be a Queen?”. Więcej na stronie internetowej wydarzenia www.ninequeens.com.