Kasia Rusin zaprasza na Pink Jam !

Drugiego marca duże skocznie i przeszkody w snowparku na Gubałówce z wdziękiem przejmą we władanie snowboardzistki i narciarki. Kasia Rusin, jedna z najlepszych polskich specjalistek od freestyle’u, zaprasza na drugą edycję Pink Jam.

 

Początek marca, Gubałówka, Zakopane, piękna panorama Tatr w tle i kilkadziesiąt snowboardzistek i narciarek, które wezmą udział w jam session na skoczniach i przeszkodach jibbowych. Tak właśnie będzie wyglądała druga edycja organizowanej przez burn imprezy Pink Jam, czyli jedynych w swoim rodzaju zawodów freestyle’owych dla kobiet, na które zaprasza Kasia Rusin, Mistrzyni Świata Juniorów FIS z 2012 roku w snowboardowej konkurencji slopestyle.

Bardzo zależy mi na rozwoju snowboardingu w Polsce, a takie imprezy w tym pomagają. Chciałabym, żeby dziewczyny się zintegrowały, pouczyły nowych tricków i pokazały te, które już umieją. Oczywiście najważniejsza jest dobra zabawa, mam nadzieję, że będzie to ich najlepszy dzień na desce w tym sezonie! Gwarantuję dużo atrakcji, naród, dużo śmiechu i plażowy klimat, w końcu wakacje tuż, tuż. Będzie jak zawsze kolorowo i dziewczęco. Oczywiście zapraszam też panów do kibicowania i podziwiania dziewczyn w akcji. Poza wszystkim park będzie otwarty, więc wszyscy będziemy mogli razem pojeździć!” – zachęca do wizyty na Gubałówce Kasia.

Rozpoczęcie imprezy przewidziane jest na godzinę 10.00. Na najlepsze zawodniczki tego dnia czekają nagrody przygotowane przez Da Kaine i Femi Pleasure. Wieczorem uczestniczki oraz wszyscy miłośnicy freestyle’u na jednej oraz dwóch deskach bawić się będą mogli na afterparty w klubie La Playa przy ul. Chałubińskiego 38 w Zakopanem. Jak na imprezę dla dziewczyn przystało, zarówno na stoku jak i na afterparty zagra nie kto inny jak LayDJ.

 

pink_jam13_2