Garmin Winter Sport Festival 2018

Garmin Winter Sport Festival 2018

W dniach 2-3 lutego w samym sercu Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska zmierzą się specjaliści od freestyle’u na nartach, snowboardach i rowerach, którzy powalczą o cenne nagrody i prestiż podczas kolejnej edycji Garmin Winter Sport Festival.

 

Potężna konstrukcja pozwoli zawodnikom na oddawanie spektakularnych skoków na odległość przeszło 25 metrów! Drugich zawodów, w czasie których przedstawiciele tych trzech dyscyplin rywalizują na jednej konstrukcji ze śniegu, nie ma nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

 

W ramach imprezy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski we Freeskiingu, który od 2014 roku jest jednym ze sportów olimpijskich. Zawody należą także do globalnego cyklu AFP World Tour i od lat przyciągają narciarzy z całej Europy.

 


Poza emocjonującą rywalizacją sportową na kibiców czekają dodatkowe atrakcje przygotowane przez organizatorów i partnerów imprezy w miasteczku eventowym.

 

Garmin Winter Sports Festival 2018 to dwa dni sportu, muzyki i pozytywnych emocji w najpopularniejszym ośrodku narciarskim w Polsce. Wydarzenie, którego z pewnością nie można przegapić!

 

Więcej informacji:
www.wsfest.pl
www.facebook.com/events/1756768201284904/