Finał Festiwalu Filmów podczas Ronin Splash

Już w najbliższą sobotę na stoku Czarny Groń (okolice Andrychowa) odbędzie się tegoroczna edycja kultowych zawodów Ronin Splash, a w jej ramach snowboardowo-narciarski przejazd przez basen z wodą, skoki na wielką poduchę i finał Festiwalu Zimowych Filmów Sportowych wspieranego przez Sony Action Cam.

 

W kąpielówkach na start
Ronin Splash to dwudniowa impreza snowboardowo-narciarska, na której po prostu nie da się nudzić! Całe wydarzenie rozpocznie się już o 8:30, kiedy to basen wypełni się wodą, a zawodnicy i zawodniczki będą próbować go przejechać na snowboardach, nartach i wszystkim co tylko może jechać po śniegu… i wodzie! Następnie już o godzinie 10:00 na pokaźnej skoczni odbędzie się walka na najtrudniejsze triki, a tuż późnej rywalizacja przeniesie się na kolejną skocznię, tym razem z miękkim lądowaniem na dmuchanej poduszce.

 

Finał Festiwalu Zimowych Filmów Sportowych
Po szalonych skokach na poduchę przyjdzie czas na relaks – przy dolnej stacji wyciągu zapłonie ognisko, a na wielkim ekranie kinowym odbędą się projekcje najlepszych filmów tegorocznej zimy nagranych kamerami sportowymi. Jest to huczny finał Festiwalu Zimowych Filmów Sportowych wspieranego przez Sony Action Cam, który trwał w internecie przez ostatnie 4 tygodnie. W telegraficznym skrócie Festiwal był konkursem internetowym prowadzonym za pośrednictwem aplikacji na fanpage’u Extreme Series. Przez cały okres wydarzenia na aplikacji pojawiło się 66 filmów przedstawiających niesamowite wyczyny na nartach, snowboardach, skuterach śnieżnych, a nawet rowerach. Spośród tylu wspaniałych nagrań widzowie, jury i portale partnerskie wybrali swoich faworytów, do których trafiły kamery Sony Action Cam lub 1000zł. Teraz przyszedł czas na projekcje najlepszy filmików, co będzie miało miejsce właśnie w Czarnym Groniu o 18:00.

 

festiwal-zimowych-filmow7

 

Nocna sesja
Po Festiwalu Filmów przyjdzie czas na nocną sesję narciarsko-snowboardową, a tuż po niej odbędzie się afterparty, które nie będzie końcem wydarzenie, lecz jedynie przerwą! W niedziele już od rana będą odbywać się kolejne konkurencje

 

Harmonogram:

21 marzec – sobota

  • 8.00 – 11.00 – biuro zawodów – zapisy zawodników SKI BAR
  • *8.30 – 11.00 – przejazdy w basenie z wodą – konkurs na najlepszy strój (snowboard/freeski) SPECJALNE PRZEJAZDY NA ŻYWO DLA DZIEŃ DOBRY TVN (liczone do ogólnej klasyfikacji dwudniowych zawodów)
  • 10.00 – 12.00 – zawody best trick (wybrane przeszkody) w Tiger Snowparku (snowboard/freeski) SKOCZNIA 12m flat, QUATER, CORNER, plus JIBB niespodzianka.
  • 12.00 – 14.00 – przejazdy w basenie z wodą – konkurs na najlepszy strój (snowboard/freeski)
  • 14.00 – 16.00 – Memoriał Jurka Kukucza – pobijamy rekord prędkości – V max … (snowboard/freeski)
  • 16.00 – 18.00 – Best Trick – skoki na poduszce BagJump (snowboard/freeski)
  • 18.00 – Finał Festiwalu Zimowych Filmów Sportowych wspierany przez Sony Action Cam, czyli projekcja najlepszych editów na wielkim ekranie!
  • 19.00 – 21.00 – nocna sesja w Tiger Snowparku (snowboard/freeski)
  • 21.00 – afterparty DJ

 

22 marzec – niedziela
10.00 – 12.00 – Banked Slalom – 2 przejazdy na czas (snowboard/freeski)
12.00 – 14.00 – Ronin Splash – przejazdy w basenie z wodą BEST TRICK (snowboard/freeski)
15.00 – zakończenie imprezy, rozdanie nagród i wyłonienie **Króla i Królowej Splash 2015

 

UWAGA do ogólnej klasyfikacji i wyboru **Króla i Królowej Splash’a 2015 liczy się udział w maksymalnej ilości konkurencji i zebranie jak największej ilości punktów … czyli bawimy się pełne dwa dni – super nagrody czekają na najlepszych !!!

 

PULA NAGRÓD RONIN SPLASH 2015 WYNOSI – PONAD 22,000 (DWADZIEŚCIA DWA TYSIĄCE ZŁOTYCH) !!!