Shaun Palmer’s Pro Snowboarder

Seria z Tonym Hawkiem bije rekordy popularności. Wszystko za sprawą trzeciej części, która właśnie pojawiła się na PS2 i jest klasą samą w sobie! Ekipa O2 zasłużyła na brawa. Spod ich skrzydeł wylatuje właśnie kolejny szpil. Tym razem czas na symulacje snowboardu!

 

Co my tu mamy? Po pierwsze gra bazuje na silniku graficznym Tony’ego czyli wygląda równie spektakularnie! Można jeździć jako tytułowy Shaun Palmer – zdobywca 6 złotych medali i jako inne gwiazdy znane fanom tego sportu. Triki mają podobny system co w Tonym choć gra się zupełnie inaczej. Twórcom udało się przenieść uczucie jazdy na snowboardzie na ekran telewizora w sposób wzorowy – czyżby to już symulator? Mamy prawdziwe levele…to znaczy odwzorowane na kształt tych prawdziwych lokacji – Aspen, Snowbird, Gotcha Glacier, czy Mt. Hood.

shaun-palmer-pro-snowboarder2

shaun-palmer-pro-snowboarder4

Trybów zabawy jest wystarczająco dużo: od typowego pojedynczego zjazdu, przez długą karierę, po supermiodny tryb dla dwóch graczy w którym lepiej jeżdżący zawodnik dostaje większą partię ekranu (!), a temu co idzie gorzej, zostaje coraz mniej (!!!). Świetny pomysł! Dla zwolenników śnieżnej przygody to tytuł obowiązkowy!Jeśli nie masz PS2 to nic straconego bo gierka jest również na GB Advance. Polecam gorąco!