Mack Dawg Productions – Jibbing With Jeremy Jones

Ocena
Montaż
8
Obsada
5.1
Poziom trików
6
Ocena użytkowników0 Votes
0
6.4

Jibbing with Jeremy Jones to film instruktażowy wypuszczony przez Mack Dawg Productions. Osobą która będzie nam zdradzała tajniki i wskazówki dotyczące jibbingu jest jak tytuł wskazuje Jeremy Jones. Jest to drugi film instruktażowy który do tej pory widziałem i muszę powiedzieć, że to jest ciekawe i bardzo dobrze, że takie filmy powstają.

 

Z filmu można się dowiedzieć jak się zachowywać na railach, jaką pozycje należy przyjmować przy poszczególnych ewolucjach, jak układać ciało itd. Wszystko jest dokładnie omawiane przez Jeremego oraz pokazywane później na poszczególnych ujęciach. Szkoda, że ten filmik jest po angielsku bo byłoby jeszcze lepiej i łatwiej zrozumieć wszystkie kwestie. Z filmu możemy się kolejno dowiedzieć jak wykonywać następujące ewolucje: bs boardslide, fs boardslide, 50-50, fs lipslide, bs lipslide, nose press, 5-0 .

 

Cały filmik trwa 24 minutki i moim zdaniem warto go sobie obejrzeć i podpatrzeć jak wykonywać triki z tym, że tak jak mówię szkoda że nie jest przetłumaczony na polski bo byłoby łatwiej zrozumieć.

Występują:

Jeremy Jones

Jibbing with Jeremy Jones – soundtrack

Statistics – „No Promises”
Shawn Lee’s Ping Pong Orchestra – „Prog Punk”
Trans Am – „Outmoder”
Shawn Lee’s Ping Pong Orchestra – „Laured Canyon”
Trevor Andrew – „B-free”
Stiffed – „Soon Enough”
Statistics – „10.22”
Trans Am – „Remote Control”
Shawn Lee’s Ping Pong Orchestra – „Garden Funk”
Scotty Arnold – „Arnie Beats”
Trans Am – „Idea Machine”