Test kamery sportowej ION Air Pro 3

Rynek kamer sportowych od kilku lat rozwija się bardzo szybko o czym świadczy ilość urządzeń tego typu na rynku. Obecnie niemal każdy ceniący się producent oferujący kamery ma w swojej ofercie miniaturowe kamery sportowe. O zaletach tego typu kamerek nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wg nas każdy ceniący się rider powinien mieć na wyposażeniu kamerkę tego typu, która przydaje się nie tylko podczas jazdy na desce ale także w wielu innych sytuacjach. Jeśli planujesz zakup kamery sportowej ION, to zachęcamy do lektury testu przeprowadzonego przez benchmark.pl. Poniżej wprowadzenie do artykułu, a całość przeczytacie na http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/ion-air-pro-3-test.html

Po testach kamery sportowej Toshiba Camileo X-Sports przyszedł czas na kompletnie inne, od strony ergonomicznej, rozwiązanie. iON Air Pro 3 to produkt znanego na rynku kamer sportowych producenta, który w swojej ofercie ma sporo różnorodnych kamer o jednej wspólnej cesze. Ich korpus przypomina niewielką tubę z umieszczonym na przodzie szerokokątnym obiektywem, a z tyłu adapterem PODZ. Więcej o nim przeczytacie na kolejnej stronie.

iON Air Pro 3, który testowaliśmy, to najlepiej wyposażona kamera tego producenta z dołączonym adapterem Wi-Fi. Jakość wykonania obudowy jest wysoka, a wszystkie elementy spasowane bardzo dobrze. Po doświadczeniach z produktem Toshiba z dużą niecierpliwością czekaliśmy na przygodę z kamerą iON. Między innymi z tego powodu, iż jest to wodoodporny produkt, nie wymagający stosowania dodatkowych akcesoriów.