Switchback Bindings – innowacyjne wiązania

Przygotowaliśmy dzisiaj dla Was garść informacji na temat innowacyjnych wiązań snowboardowych marki Switchback, które w tym sezonie będzie można kupić również w Polsce. SWITCHBACK to wiązania stworzone przez riderów dla riderów! SWITCHBACK to pierwsze wiązania do których regulacji nie potrzeba żadnych narzędzi, po prostu pozbawione są niepotrzebnych śrubek.

 

Kolejną rewelacją jest to, że każdy może skomponować własną kolorystykę wiązań. Nowym rozwiązaniem jest możliwość jazdy bez backów. W tym celu do każdej pary wiązań dodawana jest specjalna wkładka utrzymująca piętę (dlatego w tradycyjnych wiązaniach po wykręcaniu backów pięta będzie luźna). Jeżdząc bez backów na jibbach, można poczuć się jak na deskorolce, natomiast w puchu daje to „surfowy feeling”.

 

Do wyboru dwa rodzaje backów i base padów, różniące się twardością. Do wyboru jest pięć podstawowych kolorów, z których można wykonać ponad trzy tysiące kombinacji kolorystycznych. Dwa pro modele Halldor i Heiki Hellgason.

 

Polecam zapoznać się z katalogiem Switchaback 2013, z którego dowiecie się wszystkiego. Nie wiem jak Wy ale my jesteśmy pod wrażeniem i już nie możemy się doczekać kiedy wypróbujemy wiązania Switchback.