Summer Camp Tignes 2014 z EHschool

Podobnie jak w zeszłym roku tak i w tym EH przygotowało super ofertę na wakacje. Miejscowość docelowa to Tignes, malowniczo położona w Alpach francuskich. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze zimowej , a szczególnie podziemnej kolejce, przedostanie się z centrum miasteczka na lodowiec, położony na wysokości 3200 m.n.p.m, zabiera 6 minut. Stamtąd, można podziwiać piękną panoramę Alp oraz 20 kilometrów tras narciarskich, snow park, restauracja i chill zone.

 

Ale Tignes to nie tylko snowboard i narty. Popołudniami, iście letnia pogoda, zachęca do uprawiania sportów letnich jak: tenis ziemny, piłka nożna, siatkówka plażowa, golf, skoki na trampolinie, wspinaczka, 150 kilometrów tras rowerowych to spełnienie marzeń każdego rowerzysty, a do tego poducha do skoków na rowerze, pozwala na odrobinę szaleństwa. Skatepark z wieloma przeszkodami, wallami, reilami umożliwia rozwijanie umiejętności na deskorolce i rolkach.

 

Centrum sportów wodnych w Tignes, umiejscowione na lokalnym jeziorze pozwala na skoki do wody zarówno na nartach i desce, na specjalnie przygotowanych water rampsach, w ośrodku znajduje się również blob, rowery wodne, kajaki górskie, fly board, stand up padel, windsurfing. W miejscowym basenie możesz się zrelaksować w strefie SPA, lub poszaleć na zjeżdżalniach. Bogate życie nocne Tignes, pozwala na zabawę do samego rana w klubach i dyskotekach. A tych, którzy szukają wyśmienitych smaków, z pewnością zadowolą lokalne kawiarnie i restauracje serwujące przepyszne dania i desery.

 

summercamp-tignes-14-eh2