No Correct Way w sklepach od września 2008

Nie ma właściwego sposobu na dobrą zabawę. Nie ma właściwego sposobu by robić progres. Nie ma właściwego sposobu by wyrazić swój styl. Nie ma właściwego sposobu by podróżować. Nie ma właściwego sposobu zajeżdżania dechy.

Po całym sezonie filmowania dłuugie noce składania materiałów ruszyły, ROME SDS i Kids on Shred Productions mają zaszczyt ogłosić wydanie swojego drugiego pełnometrażowego filmu zatytuowanego, tak jest: „No Correct Way”

ROME SDS po raz kolejny obiecuje zamach na mózg snowboardu, każdego typu, o każdej porze, w każdym miejscu i dostarczy go ze swoim unikalnym podejsciem w klimacie zabawy i przyjaciół. Film pokaże wam wojarze, życie i dobre czasy teamu ROME od Rumunii po Whistler, wraz z magicznym autobusem kulającym się po całych stanach zjednoczonych. Wszystko to skoncentrowane w okół tego co każdy z riderów osobiście określa mianem dobrej zabawy.
Akcja w stylu zawodników: Bjorn Leines, Marie-France Roy, Marius Otterstad, LNP, Jesse Fox, Eiki Helgason, Max Legend, Yan Dofin, Will Lavigne, John Foy, Casey Neefus, Greg Bokenkamp i cała reszta Am Army, „No Correct Way” trafi na półki sklepów snowboardowych na całym świecie tej jesieni.
Dzięki patronatowi filmu poprzez Transworld Snowboarding, Onboard Magazine i Snowboard Canada możecie być pewni że będzie o nim głośno w nadchodzącym sezonie.