Nagraj przejazd i zgarnij kamerę Sony Action Cam

We wtorek ruszy pierwszy internetowy „Festiwal Zimowych Filmów Sportowych wspierany przez Sony Action Cam”. W telegraficznym skrócie Waszym zadaniem jest nagranie dowolnego filmiku kamerą sportową – tak zwaną Point of View.

 

Edit ma przedstawiać sport zimowy lub zimową wersję sportu uważanego za letni – na przykład jazdy na rowerze czy lotu paralotnią. Gotowe video od wtorku aż do 12 marca będziecie mogli wrzucać do aplikacji, która będzie dostępna na fanpage’u Extreme Series (facebook.com/zawody.extreme.series). Potem rozpocznie się głosowanie, w którym do zgarnięcia będzie:

 

– Nagroda od publiczności – twórca video, które otrzyma najwięcej lajków wygra kamerę Sony Action Cam AS200V z odbiornikiem GPS

 

– Nagroda od portali – twórca video, które otrzyma najwięcej głosów od 21 portali sportowych zgarnie 1000zł w gotówie

 

– Nagroda od jury – twórca video, które zdobędzie najwięcej punktów od 6 członków jury reprezentujących różne sporty zimowe zgarnie kamerę Sony Action Cam Mini AZ1VR

 

Wokoło sporo śniegu, zapowiada się słoneczny weekend więc do boju! Myślcie nad koncepcją i nagrywajcie – liczy się przede wszystkim kreatywność!

 

Link do spotu: