Libtech Quiksilver Banked Slalom 2019

Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom 2019

Zapraszamy na 4 edycję słynnego Banked Slalomu organizowanego przez Lib Tech i Quiksilver. Tym razem event odbędzie się w Krynicy na stoku Słotwiny Arena gdzie powstanie piękny banked slalom czyli trasa pełna zakrętów, band i skoczni, aby najbardziej zajawieni snowboardziści mogli się wyszaleć.

Zaczynamy w sobotę (2.03) rano kwalifikacjami. Następnie wieczorem słynne już losowanie nagród i afterparty do samego rana.

Niedziela (03.03) to czas finału gdzie najlepsi zmierzą się ze sobą i powalczą o sponsoring Lib Techa i Quiksilvera, a także wiele innych wartościowych nagród.

Podczas imprezy będzie możliwość przetestowania sprzętu z słynnej fabryki MERVIN! Deski Lib Tech i Gnu, a także wiązania Bent Metal będą czekały na was! Mało tego sprzęt będzie perfekcyjnie przygotowany, abyście mogli na nim walczyć o topowe lokaty w zawodach!

Jak tradycja nakazuje zwycięzcami zostają najszybsi amatorzy (mężczyzna i kobieta). Ale jak zawsze prosi są mile widziani,by pokazać na jakim poziomie jest nasz krajowy snowboarding. Dodatkowo w tym roku startujemy z nową kategorią junior, która również będzie podzielona na Pro i Amator!

Banked Slalom 2019 – kategorie

Amator: W zawodach uczestniczyć mogą osoby zamieszkujące stale lub czasowo w Polsce i nieposiadające licencji zawodniczej PZN lub ISF oraz sponsorów – start w kategorii AMATOR.

Pro: Dopuszcza się start zawodników posiadających licencje, lub byłych zawodników i kadrowiczów, jednakże ich start odbywa się w kategorii PRO.