Bitwa o Pilsko – wyniki

Ostatecznie zwycięzcą Bitwy o Pilsko został Słowak Matej Matys, który trudnością przejazdu oraz wysoką skutecznością wykonywanych ewolucji zdeklasował rywali. Drugie miejsce zajął aktualny Mistrz Polski Big Air oraz Half Pipe’u, Jakub Dytkowski. Trzeci był Słowak Tomas „Pstruna” Hrnciar.

To bardzo dobrze, że zawody rozwijają się z roku na rok. Zawodnicy czują, że imprezy są organizowane z myślą o nich, a organizatorzy liczą się z naszym zdaniem, to cieszy – kometuje Jakub Dytkowski. – Polski Związek Snowboardu jest pod wrażeniem.

Ostatecznie zwycięzcą Bitwy o Pilsko został Słowak Matej Matys, który trudnością przejazdu oraz wysoką skutecznością wykonywanych ewolucji zdeklasował rywali. Drugie miejsce zajął aktualny Mistrz Polski Big Air oraz Half Pipe’u, Jakub Dytkowski. Trzeci był Słowak Tomas „Pstruna” Hrnciar. – To bardzo dobrze, że zawody rozwijają się z roku na rok. Zawodnicy czują, że imprezy są organizowane z myślą o nich, a organizatorzy liczą się z naszym zdaniem, to cieszy – kometuje Jakub Dytkowski. – Polski Związek Snowboardu jest pod wrażeniem zaangażowania niezależnych organizatorów w realizację projektu Freestyle Challenge smashed by Play – powiedział po rozdaniu nagród Prezes Polskiego Związku Snowboardu, Tomasz Urbański.
Była to ostatnia impreza z cyklu Freestyle Challenge smashed by Play, który w pierwszym roku istnienia, jako innowacyjna forma organizowania imprez snowboardowych w Polsce, miał na celu przybliżenie tego sportu szerszej publiczności oraz usprawnienie i podniesienie poziomu profesjonalizmu w przeprowadzaniu imprez sportowych.
Wyniki Bitwy o Pilsko:

1.Matej Matys (Słowacja)
2.Jakub Dytkowski
3.Tomas „Pstruna” Hrnciar (Słowacja)
4.Jakub Honcz
5.Petr Horeheld (Czechy)
6.Wojciech Pająk

Klasyfikacja końcowa Freestyle Challenge smashed by Play:

1.Jakub Dytkowski 330 pkt.
2.Jakub Honcz 310
3.Jakub Skrzypkowski 265
4.Wojtek Pająk 160
4.Maciej Afeltowicz 160
6.Tomasz Tylka 145