29 Kaunertal Opening czyli wielkie otwarcie parku!

To już 29 edycja imprezy otwierającej Snowpark Kaunertal! W dniach 10-12 października Kaunertal stanie się miejscem wielkiej narciarsko-snowboardowej fety z mnóstwem atrakcji! W tych dniach riderzy z całej Europy zawitają do tego miejsca by godnie otworzyć kolejny sezon zimowy.

 

Jeśli chodzi o atrakcje przygotowane przez organizatorów to na uwagę zasługują mega testy sprzętu narciarskiego i snowboardowego organizowane przy współpracy z Blue Tomato, miłośnicy jibbingu będą mogli sie pokazać i sprawdzić podczas Monster Rail Session presented by downdays.eu. Najlepszy rider zgarnie 1000 euro! Zaproszeni zawodnicy powalczą o grubszą kasę podczas Pro Contestu! W puli 9200$ !

 

Pięciu zawodników, którzy wywalczą dziką kartę w Amatour Contest będą mieli zagwarantowany udział w przyszłorocznym jubileuszowym KTO! Na riderów chcących podszkolić nowe triki będzie czekała poducha !

 

Nowością w tym roku będzie Adidas Jersey Jam, w którym spiker będzie zapowiadał trik, a następnie najlepsze wykonanie będzie nagradzane kasą lub fantami! O muzyczną oprawę zadbają znani dj’e ! To z grubsza tyle, ale atrakcji będze znacznie więcej!

 

wszystkie informacje znajdziecie na stronie http://www.snowpark-kaunertal.com/en/