Transworld Snowboarding – White Balance

Ocena
Montaż
7.5
Obsada
7.9
Poziom trików
7.5
Ocena użytkowników0 Votes
0
7.6

Kolejna propozycja to film „ze stajni” Transworld Snowboarding którego tytuł to White Balance. Film trwa 42 minuty i jak przystało na tego typu filmy jest obsadzony w gwiazdy snowboardingu!! Film jest naprawdę wypasiony!!! bardzo dobrze zrobiony, posiada spójną kompozycje ,a w połączeniu z ciekawymi efektami oraz dobrze wkomponowaną muzyką jest po prostu zajefajny!!!

 

Film ma to coś co sprawia ,że z łatwością przypada do gustu:-) każdy wielbiciel snowboardigu znajdzie tu coś dla siebie : dużo akcji na railach, boxach mega skoki na wielkich hopach oraz dużo freeride’u!!!!(chłopaki zeskakują z helikoptera i cisną w dół góry mając za sobą lawinkę -to naprawdę fajnie wygląda). Nie mogę się powstrzymać od komentarza dotyczącego akcji trzech młodzieniaszków !!! to co oni w tym wieku wyprawiają to jest po prostu niewiarygodne i aż strach pomyśleć co będzie za kilka lat…..ojoj. To tyle a teraz radzę wam dobrze – zobaczcie ten film!!!

Występują:

Jeremy Jones ,Matt Hammer ,Terje Haakonsen ,John Jackson ,Mark Landvik ,Mikkel Bang(13 lat) ,Luke Mitrani(12 lat) ,Frederik Austbo(14 lat) ,Mads Jonsson ,Eero Ettala ,Benji Ritchie ,Frederik Kalbermatten ,Markku Koski.

White Balance – soundtrack

Rob The Viking – „Planet Alignment”
Jerethievery Corporation – „Facing East”
Tv Eyes – „She’s a study”
The Juliana Theory – „If I Told You This Was Killing Me, Would You Stop?”
The American Analog Set – „Hard To Find”
Del The Funky Homosapien- „Press Rewind”
The Melvins – „June Jug”
Bay Root – „Blood”
Bay Root – „Traditional”
Pinback – „Peneople”
Omterpol – „Obstacle 1”
Real Life – „Semd Me An Angle ’89-dance mix”
The Stranglers – „Golden Brown”