Mack Dawg Productions – Video Gangs

Ocena
Montaż
7.2
Obsada
7.6
Poziom trików
7.7
Ocena użytkowników0 Votes
0
7.5

Video gang to kolejny film pochodzący od Mack Dawg Productions, wokół którego było dość głośno – wiele zamieszania związanego z tym że będzie to topowy film i w ogóle ….zaraz zobaczymy… Już jestem po jego obejrzeniu…

 

Pierwsze co się rzuca w oczy to czas trwania bo jest to zaledwie 26 minut. A więc do rzeczy – jak dla mnie to film ma wszystko co powinien mieć – triki na wysokim poziomie, dużo ujęć kamery, dobry montaż. Jednak nie ma tego czegoś co by go naprawdę wywyższyło – brakuje tutaj jakiś hardcorowych akcji no i na dodatek muzyka jest dość słaba :/ tylko czasem pojawiają się fajne kawałki.

 

Podobały mi się dwa momenty. Pierwszy – jeden z riderów jechał na desce (stał pomiędzy wiązaniami) i przed nim było coś w rodzaju stolika. Patrzę a ten wskakuje w butach na ten stolik robi slajda – zeskakuje i spada na deskę i jedzie dalej 🙂 Drugi moment – na końcu filmu jak Bjorn Leines w mieście uzyskiwał prędkość trzymając się samochodu po czym zeskoczył z takiego wysokiego murku … ale nie to było najlepsze. Ten co kierował autem chyba nie zdążył zahamować i zaliczył dzwona 😛 (kolesie mieli z niego niezły polew) Zapraszam do oglądania fragmentu poniżej.

Występują

Lauri Heiskari, Andreas Wiig, Eddie Wall, Kevin Jones, Chad Otterstrom, Peter Line, Bjorn Leines, Nate Bozung, Travis Kennedy, Pat Moore, Morten Vigeland, Mike Page, Chris Dufficy, Devun Walsh, Joni Malmi, Kyle Clancy, Jimmy Tomer, Brian Thien.

Miejsce akcji

Whistler, Tuhlseguah, Bear Mountain, North Star, Sierra at Tahoe, Snow Summit, Aspen, Breckenridge, Timberline Resort i wiele innych…

Video Gangs – soundtrack

Public Enemy – „Fight The Power”
Junior Senior – „Move Your Feel”
Fisherspooner – „Emerge”
Large Professor – „Bout That Time”
The Dead Kennedys – „California Uber Alles”
A-Ha – „Take On Me”
Gangstarr – „Now You’re Mine”
Billy Idol – „(Do Not) Stand In The Shadows”
Turbonegro – Zillion Dollar Sadist
The Faint – „Glass Donse”
Depeche Mode – „Photographic”