Mack Dawg Productions – True Life

Ocena
Montaż
7.6
Obsada
8.1
Poziom trików
8.3
Ocena użytkowników0 Votes
0
8

Jeden z lepszych filmów które dotychczas powstały (2002) produkcji Mack Dawg’a i teamu FORUM-a. We wstępie dowiadujemy się o poważnych kontuzjach Mikko Sjoblom’a i Mike’a Page. Następnie przedstawieni są wszyscy, którzy będą jeździli. W tej kilkunastosekundowej prezentacji możemy zobaczyć fragmenty z życia riderów, ich krótkie komentarze itp. W filmie występują kolejności: Chriss Dufficy, Jeremy Jones, Bjorn Leines, Nate Bozung i Mike Page, Peter Line, Devun Walsh, Joni Malmi i J.P.Walker.

 

W filmie gościnnie wystąpili także: DCP, Jason Murphy, Eric Leines, Brien Thien, Kevin Jones i Todd Richards. Film może się podobać, dobra muzyka (głównie hip-hop), fajne przejścia i dobra synchronizacja poszczególnych ujęć z muzyką. Ogólnie film jest bardzo dobry pod każdym względem. Widać, że snowboard poszedł do przodu, a szczególnie jibbing ( raile w mieście, przy dużych schodach, mury, łamane poręcze).

 

Z pewnością True Life ogromnie wpłynie na rozwój jibbingu, który dominuje w filmie. Polecam wszystkim, bo każda produkcja Mack Dawg-a warta jest obejrzenia.