Mack Dawg Productions – Game Show

Opis
Montaż
7
Obsada
6.3
Poziom trików
6.9
Ocena użytkowników0 Votes
0
6.7

Kolejny filmik z Mack Dawga czyli można się spodziewać, że będzie to ostra jazda. I rzeczywiście tak jest- film ten to taka mała podróż po kilku najbardziej prestiżowych zawodach snowboardowych.

 

Na początek zawody Red Bull Heavy Metal. Możemy tu zobaczyć jak takie zawody są przygotowywane (śnieg przywożony z gór przez ciężarówki) a później jak kolesie wymiatają na railach (oczywiście nie obyło się bez upadków i rannych zwłaszcza na railach łamanych). Kolejne zawody to The Arctic Challenge gdzie chłopaki zaliczają wysokie loty na quarterpipie a przy tym kręcą fajne triki.

 

Następne zawody to The Mammoth Mountain Westcoast Invitational. Te zawody to jazda po różnych poręczach, boxach itd – bardzo fajne:-) Następnie przenosimy się na zawody The Transworld Team Challenge. Wygląda to tak że są schody i dwa raile – jak się okazuje wcale nie jest łatwo na nich jeździć bo ta partia filmu to praktycznie same gleby. Później mamy jeszcze zawody US Open Pipe ,US Open Rail Jam, Nixon Jibfest.

 

Podsumowując to film jest w porządku!!!! Przewija się tu mnóstwo snowboardzistów zarówno tych sławnych jak również tych troszkę mniej. Polecam każdemu, czas jego trwania to 30 minut.