King Size

Ocena
Montaż
9.3
Obsada
7.4
Poziom trików
8.6
Ocena użytkowników0 Votes
0
8.4
Kolejny film, kolejna recenzja i po raz kolejny zostałem powalony na kolana i to dosłownie!!!!! Film tradycyjnie oglądałem późno w nocy i byłem troszkę śpiący ale po tym co zobaczyłem szybko się otrząsnąłem!!! Film rozpoczyna się zajefajnym freeridem i spokojną muzyczką, może się wydawać że standard ale te różne ujęcia i zbliżenia kamer są po prostu niesamowite i powodują, że film w momencie  przykuwa Twoją uwagę.

Film jest moim zdaniem genialny pod różnymi względami i tak np. pod względem realizacji jest nieporównywalny z innymi, po drugie muzyka świetnie współgra z charakterem jazdy danego prosa. Nazwiska może nie są mi dobrze znane ale to nie o to tu chodzi bo w filmie mamy okazje zobaczyć najtrudniejsze triki ,bardzo mocny freeride i w ogóle wszystko jest cool!!! Ten film ukazuje prawdziwe piękno snowboardingu dlatego każdy szanujący się snowboardzista powinien go mieć w swojej kolekcji!!!!

 

Występują:

Chris Kroell, Marco Schwab, Lukas Goller, Alex Schmaltz, Bjorn Mortensen, Jocki Koeffler, Eric Themel, Markus Keller, Mads Jonsson, Vinzenz Lueps, Marc-Andre Tarte, Ile Eronen, Gian Simmen i inni.

 

King Size – soundtrack

Playshoppl – „Ladies ans Gentlemen”
The intrudas – „Ocean Magnetic”
King Prawn – „Dominat view”
RJD2 – „Good Times Roll PT2”
Runaways – „Levitation”
Datarock – „The New Song”
flevans – „Go Ger The Big Horn”
„Song for Erick”
Flattrack – „Ghostwriter”
RJD2 – „Deadringer”
Datarock – „Hair”
Evil Tordivel – „A Fine Young Man”
Josiah – „Malposo”
Abstract Art – „Josiah”
Runaways – „sanctuary PT2”
Open Door – „Cack to the top”