Kids Know Productions – Love Hate

Love/Hate jest filmem snowboardowym zrealizowanym przez KidsKnow Produtions. Twórcy chcieli aby Love/Hate był filmem po części śmiesznym, ale również zachęcającym do jego ponownego obejrzenia.

 

W filmie wystąpili: Mark Frank Montoya, Justin Hebbel, TJ Schneider, Andy Forgash, Jordan Mendenhal, Joni Makkinen, Darrell Mathes, Corey Smith, Priscilla Levac, John Kooley, Mitch Nelson, Bjorn Leines, Nate Bozung, Matty Ryan, Mickey LeBlanc, i inni. W filmie oprócz wyżej wymienionych gwiazd możemy podziwiać rozbudowany warsztat trików z najwyższej półki.

 

W filmie jest bardzo dużo Jibbingu – praktycznie większość scen rozgrywa się na miejskich railach, murkach itd. co może cieszyć:) Bo jest to jakby bliskie każdemu snowboarderowi z miasta gdzie poręczy i barierek nie brakuje:) Również od strony reżyserskiej film jest bardzo ciekawie zrobiony – dużo różnorodnych ujęć kamery powoduje że film nie jest monotonny i chce się go oglądać:)

 

Dopełnieniem do całości jest dobrze dobrana muzyka. Love/Hate uważany jest za jeden z najlepszych filmów snowboardowych sezonu 2004/2005. Oczywiście nie zabrakło w nim scen z upadkami które sprowadzają nas na ziemie (te triki wcale nie są takie łatwe jak to na filmie wygląda). Podsumowując film jest godny polecenia i polecam go każdemu:)

Riderzy

Mark Frank Montoya, Justin Hebbel, TJ Schneider, Andy Forgash, Jordan Mendenhal, Joni Makkinen, Darrell Mathes, Corey Smith, Priscilla Levac, John Kooley, Mitch Nelson, Bjorn Leines, Nate Bozung, Matty Ryan, Mickey LeBlanc, i inni

Love & Hate – soundtrack

Bell and Sebastian – „Electronic Rennaistian”
Mirah – „Sweepstakes prize”
The Bronx – „Heart Attack American”
The Spits – „Bring”
The Murder city devils – „Press Gang”
„Dead Sailors”
The Colour – „Little Wien”
„Public enemy #7”
Cursive – „Intro”
Cursive – „Some Right Handed Sleight of Hand”
Le force = „We May Belong to You”
The Cardigans – „My favourite game”
Le Peste – „Don’t wanna die in my sleep tonight”
Adam Green – „Babys gonna die tonight”
Jaylib – „Track 11”
Mr Airplane Man – „Not Living at All”
Eric Burdon – „San franciscan nights”