Cool Boarders 2001

To już 5 część legendarnej gry z serii Cool Boarders. W tej części nie obyło się bez zmian. W CB 2001 dostępny jest tryb normalnej pojedynczej konkurencji oraz tryb kariery w którym będziemy rywalizować w następujących konkurencjach : Downhill gates, Downhill checkpoint, Halfpipe, CBX, Board Park, Big Air, Pro Challenge – w którym zmierzysz się jeden na jeden z profesjonalistą:-)

 

W trybie kariery podobnie jak w THPS ulepszamy naszego zawodnika dodając mu umiejętności w którejś kategorii.Nowością w tej wersji jest również większa ilość trików oraz triki specjalne (ależ oni się wyginają łooo..) W grze możemy się wcielić w któregoś z „licencjonowanych zawodników” takich jak Todd Richards, Michele Taggart, Kevin Jones…Mamy również możliwość stworzenia własnego zawodnika, którym będziemy rywalizować z najlepszymi na świecie 🙂 Walczyć będziemy na 27 wyzywających trasach!!

 

Graficznie gra prezentuje się bardzo fajnie i widowiskowo!!!Animacja prezentuje się na wysokim poziomie. Również dużą role w grze odgrywa oprawa dźwiękowa. Ścieżka dźwiękowa jest super, muza robi wrażenie zwłaszcza, że mamy sporą listę kawałków do przesłuchania. Ludzie odpowiedzialni za oprawę dźwiękową postarali się również o realistyczne odgłosy jakie wydaje deska na śniegu,lodzie itp. Drażnić mogą jedynie monotonne dźwięki zawodników podczas gleb. Ale mimo tego warto zagrać w tą gierkę i samemu ocenić.