Skocz do zawartości

BEST trik


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy powinienem się chwalić ale jedyne moje tricki godne uwagi to

*fs 360

* bs indy180

Poza tym umiem troche grabów i czasem jak sie uda to jakiś grind mi wyjdzie albo slide.

 

No.. ale na ten rok zaplanowałem nauczyć sie 540, jakiegoś graba z 360 i musze sie nauczyć robić salto to pomyśle nad Misty flipem(nie wiem czy chodzi o mistyflipa bo na każdej stronce piszą o tym inaczej ale chodzi mi o salto przez przednia krawędź) i Back flipem (hehe to dość trudne ale kto wie kto wie;p)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

back flip samw sobie nie wydaje sie taki trudny. Dobrze wyprofilujesz hopke, i pól orboty bedzie odwalone, podsypiesz sobie ejszcze duuzo sniegu na ladowanie, gdyuys mial przypadnkiem upasc na głowe... Tylko ten strach ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówisz, bo mam właśnie taki zamiar wyprofilowac sobie ostro skocznie, podsypać dużo śniegu i do dzieła... a co z tego wyjdzie to napisze jak spróbuje^^

ale poza backflipem myślałem jeszcze o takim salcie przez krawędz frontside'owa tylko że nie moge nigdzie znależdź nazwy tego trika

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

moim najlepszym trickiem bylo samo 360, 180 method i 180 nosebone

 

co do jibbingu to sam nie wiem...razm mi wyszedł nosspres, ale był strasznie chooowy, za to 5-0 bylo znacznie lepsze, poki co mam problemy z trickami gdzie jade tyłem do stoku bo pare razy upadłem dosc mocno na plecy i mam schize lekka ale w tym sezonie postarm sie o tym zapomniec

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że tolerujemy:-) przecież to nie reguła że jak snowboard to musi skakać i w ogóle...-) sam jazda również jest przyjemna

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Nidecher... Frontflip.

 

ADM... Ja zrobię! Z odpiętymi wiązaniami to nie jest żaden problem. ^^ Szmal dostarczysz osobiście, przelewem czy może pocztą? ;>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno to Twój najlepszy trik... xD W sumie wydaje mi się, że do Best Tricka nie zalicza się czegoś, czego nie potrafisz dokręcić. Pzdro zią!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój najlepszy który zrobiłam i wyszedł, bo o tych co nie wyszły to nie bede mówić:D:D

no chyba ze chcecie posłuchać jak sobie tyłek obiłam:D:Dhahaaaa

no to bedzie tak:

*360

*backscrather(czy jakoś tak sie to pisze)-takie z wygięciem do przodu w powietrzu:D

*no i najróżniejsze graby...

*50-50

*jeszcze slajdy itp:D:D

za wiele to to niejest:D wiecej jest tych co sie uczę:D:D i tych co jeszcze za dobrze nie wychodzą:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
*backscrather(czy jakoś tak sie to pisze)-takie z wygięciem do przodu w powietrzu:D

 

Method?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkurczasz nogi, decha z tyłu i łapiesz ją lewą ręką. Jednocześnie wyciągasz się do przodu wypinając klate (lub inna lubianą część ciała). Jeśli o coś takiego Ci chodzi, to jest to method. xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy trik jaki zrobiłem,to podskoczenie w góre w czasie jazdy,bo za więcej się nie brałem :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na słotwinach zrobiłem 360... tylko że w pionowej osi,i po ziemi xD

 

edit:aha,no i skoczyłem wysoko z muldy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz,jeżeli się bardzo rozpędziłem,a potem wjechałem w jakąś nierówność trudno było nie zrobić takiej 360 :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...