Skocz do zawartości

BEST trik


Rekomendowane odpowiedzi

to ja Ci powiem czemu ja nie stratuje w zawodach, dlatego ze nie mam na to mozliwosci. Nie mam jak dojeżdzać, bo wsyztskie imrezy sa w ciuuul oddalone od mojej miejscowosci. A na dodatek nie mam prodyspozycji do trenowania.

No ale baa dwa razy startowałam :P:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam :) narazie nie mam żadnego best tricka :P ( dla mnie best trick :P rodeo albo coś w tym stylu :) :oops: Z trickow które umiem to różnego rodzaju 360 :) backside, frontside z różnymi grabami, stylowe długie 180 :P no i backflip :P filmik macie :Phttp://rapidshare.de/files/30741076/film_bf.wmv Backflipa nauczylem się w 3-4 dni :) ( jestem michał, żeby pytań nie było, który to ja) :) Próbowałem również z Qba Frontflipa:) nie dużo brakowało mi, żebym ustał :) pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po obejrzeniu tego filmu:) I mam całkiem pozytywne wrażenia :) Po pierwsze to respekt dla was ,za chęć i zapał. Ja jakoś tak nie mogłem sie do tego triku przełamać ale jak tak sobie go obejrzałem na zwolnieniu to sie okazuje że to chyba nie takie trudne tylko najgożej to sie przełamać?? :?: :?: Mógłbyś opisac to tak mniej więcej jakie ruchy trzeba wykonać przy wybiciu się , jak ułożyć ciało w locie, itp. bo chyba najwyższa pora żeby spróbować tego tej zimy:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) No najgorsze to jest się przełamać ( omg, a co będzie jak na głowe spadniesz ), my na to mieliśmy sposób nasypaliśmy w chooj puchu tak ze zapadales sie po pas jak na banie spadales :) i pierwsze bf były na kark na plecy :) potem dupa, a potem zaczeło wychodzi :) poprostu jedziesz ze średnią prędkością i w momencie kiedy najeżdżasz na chopke ( musi ona być stroma, ale nie zabardzo zebyś po obrocie się w nią nie wbił ) i w momencie wybicia się dwoma rękoma całym impetem machasz do przodu, a głowe odchylasz do tyłu :) to wprowadzi cię w rotacje :). jak się tego nauczysz to reszta należy do ciebie :) Ja po tych 3 dniach nauki jak się nauczyłem zrobiłem go ze 180 z płaskiego wybicia z 2 metrowej skały :) ( dropa) to dopiero adrenalina była :) pozdrawiam :) Zachęcam was wpadajcie do szklarskiej poręby ( gg: 2386367 ). Chętnie was po okolicy oprowadzimy :) pozdro
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam was wpadajcie do szklarskiej poręby ( gg: 2386367 ). Chętnie was po okolicy oprowadzimy :) pozdro

 

a mnie ta propozycja zainteresowała :) zwłaszcza że mam blisko :) może zrobić taki forumowy wypad zimą? przewodnik już jest ;):P

aaa macie tam snow park?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo backflip'y i frontflip'y to rzeźnicke triki. :D:D

obydwa probowalam ale jakosc nie wyszło :P

tak jak wlasnie Mike mowil uczylam sie beckfllipa, / hopa wyprofilowana mega do gory, podsypane pol metra puchu / tylko, ze mialam jednego takeigo wala, ze przy drugiej probie, zamiast wyladaowac w puch wywaliam na twarz na zmrozony snieg :P hehe no milo to nie było.

Wiecej prob nie bylo, bo trzeba bylo zjezdzac z gor na dol bo ciemno sie robilo.

A frontflip to byl taki bardzo podobny do gwiazdy. :P

Chodz nie duzo brakowało :D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dworlik snowparku nie ma :) aleee :) mamy chopy na rower ;] w zimie sie tylko wyprofiluje i bedize good :) pozatym jak mamy wene z kolegami to cala laka w chopach jest ;P w tamtym roku stara szafe wkopalismy w ziemie taka duza szafe :) i byl big box ;];] :) jest za :D zróbmy snowboardowy jammm :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...