Skocz do zawartości

BEST trik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lewa...

no najpierw klnąłem na cały stok po polsku, potem po angielsku... laska tylko: 'oł maj gad! ar ju okej?!'

 

no i byłem nieźle wpierdzielony,.... ale potem ta laska dzwoni do nas do hotelu (pilot [po*eb straszny] oczywiście pieprzy, że dzwoni do mnie narzeczona ze szpitala), no i pyta sie w którym szpitalu jestem bo chce mnie odwiedzić, więc ja, że już nie jestem w szpitalu tylkow hotelu, to ona, jak ręka, to ja, że złamana i 5 tygodni w pizdu, a ona, że 'oł maj gad' i jeste jej bardzo przykro i (!UWAGA!) chce mój adres bo chce mi przysłać jakiś prezet w postaci ciuchów bo jest projektantką w O'neill'u :shock: i czy podobają mi sie ich ciuchy i jaki nosze rozmiar.... :lol: nie tak źle :) a do kasy z ubezpieczenia dołoże se i kupie se nową deske :D

 

a swoją drogą nie łamcie sie w Austrii jeśli nie macie ubezpieczenia :!: pobyt w szpitalu tzn. założenie gipsu na przedramie kosztuje tam 615 (!)euro a dojazd ambulansem 125 euro, czyli ok. 3000 pln za całość :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ni mam tego zlego co by bna dobre nie wyszło. :D

 

ale tą historią to mnie naprawde zdziwileś, kurde widać ze laska porzadna a nie jakas niawiaomo jaka. Zachowała sie naprawde bardzo dobrze. Ale ciekawe jak to bedzie z tymi ciuchami czy Ci je naprawde przyscle :D ( a jak przysle to daj znac co i jak ).

no i orzumiem przez to, ze Ty byłes ubiezpieczony i nie musiales placic tyle kasy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łooo jakbys se ten leb deska obcial to byś jeszcze wiecej płacił za ten pobyt w szpitalu :D do tego doszłaby jeszcze operacja polegajaca na doszyciu głowy. Musieliby Ci wydrzec flaki z mózku i zamontować takie nowe czujniki przeciwpozarowe :D

 

ooooo fuck ale ja mam bujna wyobraźnie, nie czytaj tego co pisałam :P:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o bosheee Ifi nie pal juz wiecej heheh niezła wyobraźnia:)

 

Jackiel powiadasz że była projektantką :D kurcze firma snowboardowa a kobita na desce jeździć nie umie? no cos tu chyba nie tak:P:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh nie o to mi chodzi :P:P nie wątpie :D no jak ci coś przyśle to daj znać co to będzie:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

The best trick... :) hmmm jeżdżę od niedawna bo zaczęłem jeździć na początku ferii 2006 roku więc niezbyt długo :) to jak narazie Indy 180. Mieszkam jakieś 250 metrów od wyciągu jak nie mniej :) ale chopek tam nie ma zabardzo mam zamiar wziąść się z kumplami do budowy jakiejś ale jak narazie to jakoś tak dziwnie nam sie nie chce :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Cos mi sie to tak nie chce wierzyc ze za 5 skokiem Ci sie udalo 18 indy zrobic. Ja tyle lat juz jezdze a 18 indy zanim mi wyszlo to troche gleb zaliczyłem i do tej pory nie zawsze wychodzi. Nie wiem na jakiej hopie to robiłes no ale na małej to raczej ciezko zrobic ladne 18 indy bo nawet deski nie zdazysz zlapac a znowu na duzej tez nie jest latwo:P tak mi sie to wydaje..no chyba ze masz poprostu talent

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

baaa ja na CSC wykrecilam jeden zajebisty trik na boxie

lipslide fs bordslide to fifty-fifty 180 out :D

ale nie mialam okazji wykrecic go wiecej razy

uczylam sie jeszcze frontflipa, ale jakos niebardzo mi to wychodzilo. heheheh ale za raok admy rade ::P:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...