Skocz do zawartości

BEST trik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mój najlepszy to 360 a taki też fajny to np noseroll 360 , a tak poza tymi to różne graby. Trzeba ćwiczyć - teraz już mamy na czym ;d normalnie powstało u nas na polach centrum snowboardowe :D mamy dużą hope , średnią , małą :D i są już plany na przyszły sezon na jeszcze większą hope i jakieś boxy , raile:D:D fajnie:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio fotki możesz obejrzeć w dziale fotki i wejdź sobie pozniej do działu snowboard a pozniej do wojkowickie pola :) tam są fotki z tej hopki :) a jak tam bede to zrobie fotki takie na ktorych widać cały kompleks :P:P :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D wczoraj udało mi sie nareszcie wyczaić 180 przez plecy - wczesniej robiłem przez przednią krawędź ale to i tak nie zawsze mi wychodziło no ale zaczaiłem już nio i nawet już mi wychodzi 180 indy :D:D

jednak hopka się sprzydała i to bardzo :D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no to moje gratulacje :D ja w sumie ejszcze nie probowalam rozkminiac tego bs180, ale fs180 indy to wychodzi :P:P chodz to indy nie zawsze, ale 180 juz na luzie :D teraz pprobuje dokrecic 360, ale jakos ciezko mi idzie ostanie 90 stopni, ta moja decha taka dluuuuga.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alo,

Bylismy dzis z Makiem na hopie ale lipa była - śniegu dopadało i fajnie ale był mokry i strasznie wolny :( nic nie dało się kręcić , bo sie nie przelatykało nad płaskim nawet , więc o fajnym skakaniu nie było mowy - mam nadzieje że mrozik przyjdzie bo tak to lipa - no chyba że bym nasmarował deche na mokry śnieg....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaaa!? u mnie dzis to przez większą część dnia to na plusie było i śnieg padał - no ale padał dość mokry i wolno się jezdziło - nio możesz pożyczyć troche tego mrozu :) tak żeby z -5 było :D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pożyczke - jest -20 :D brrrrr zimno strasznie - Ifi troche za dużo pożyczyłaś bo w tej temp to niezbyt mi się widzi jazda:D:D dobrze że chociaż słoneczko świeci

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no -20 to juz za duzo. CHodz jezdzilo sie przyu takim mrozie. U mniet rano bylo -20. Jak narazie z domku to nie wychodze, ale bedemusiala chyba dzis ruszyc tylek i wyjsc na ta zimnice. ALe sloneczko takie sliczne... az sie chce jeździc :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alo,

Dzis znow byłem i teraz kurde takie prędkości się osiągąło że to była masakra - jakbym o połowy prędkości nie wytracił to bym przeskakiwał lądowanie i lądował na płaskim - no ale później podsypaliśmy zmrożonym śniegiem (bo był lód) i już w miare oki było ale za zimno brrr.....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe no jak nigdy normalnie - fess sie ciesz że chłopaki zrobili tą hope i tego quatera :) chwała im za to normalnie :) jutro może też pójde bo słyszałem że już ma być mniejszy mrozik :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Nio nareszcie duży mróz ustąpił i waruneczki do śmigania są dobre - wczoraj znow śmigaliśmy u siebie i nawet wychodiz mi już 180 z indy i 180 z mute :) ale upadki jeszcze sie zdarzaja ale już coraz lepiej idzie:)

ostatnio 360 bs próbowałem ale jeszcze nie wychodzi tak jak trzeba - dokręcić dokręce ale podczas lądowania ciężar na tył dechy przerzucam i nie moge ustac:P popracuje nad tym

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cięńko mi to narazie idzie,....

 

180, 270, jakieśtam graby, noseroll....

 

a teraz lipa do końca sezonu bo ręka złamana... :( :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ułaaa złamana reka, współczje :/

 

Ja juz tak opanowalam sowbie w sumie to 180 Indy i 180 Mute. a co do 360 to na zawodach probowalam zrobic ( pierwszy raz sie do tego zabiearlam ) ale zrobilam 270 i dokercilam reszte na ziemi, wiec lipa.

Probowalam krecic Backflipa, ale nie dokrecilam. Wprawdzie dwa podejscia do tego zorbilam bo bylo mało czasu, ale gdyby jeszcze poprobowalat o bym zrobila tego flipa no i to 360 tez, ale niestety musialam do domu wracac juz :(

No i jeszcze tak to zrobilam Noseslide'a i Tailslide'a.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrąbała we mnie laska która nie potrafiła jeździć i odepchneła się ode mnie, a ja poleciałem na tzw. zad i podparłem się ręką... :roll:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuuuuuu no to chyba sie nieźle musiałeś wkurzyć ://// ja to bym sie chyba załamał a tą laske to bym ....(no nie wiem co bym jej zrobił). a którą ręke złamałes?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...