Skocz do zawartości

hej wszyscy debiutanci, PAMIETAJCIE O KASKU!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich poczatkujacych jak ja riderow!!!!

Pamietajcie o kaskach, sprawa jest serio wysokiej rangi!!!

Ja nie pamietalam i dostalam nauczke jakich malo. Niedziela byla u mnie dniem bialego szalenstwa (bylo supermegabosko). po godzinie 16 zjezdzalismy juz na parking, i tutaj bylo troche gorzej, zamiast miekkiego puchu sztuczny snieg i lud!!! Upadlam, wyrzucilo mnie z wielka sila, glowa uderzyla o lod pierwsza, dalej niewiele pamietam.W koncu odzyskalam przytomnosc, zwiezli mnie pisterzy, potem ambulans i szpital przez noc, na szczescie wszystko jest ok, tylko lep napier.... jak niewiem. W sobote jade na deske, ale z kaskiem :)

 

Dla wszystkich tych, ktorzy jezdza za granica :

PAMIETAJCIE TEZ O UBEZPIECZENIU!!!!

 

Nie wiem jak to sie dzieje w poszczegolnych krajach ja jezdze we Francji i jesli macie ponizej 30lat to polecam karte EURO<26 SPORT, kosztuje 85zl na rok i pokrywa koszty leczenia w naglych wypadkach, moje koszta tez pokrywaja(ok 1500euro). Jesli nie to przy zakupie skipass zawsze proscie o ubezpieczenie, ktore wynosi ok 2,5euro i pokrywa wszystkie koszty leczenia w razie wypadku na stokach!!!

 

Pozdrawiam wszystkich!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. ;] Kask jest bardzo ważny i dlatego zawsze powinniście w nim jeździć.

 

Btw... Skoro już edytujesz post, to po prostu popraw błąd, a nie pisz adnotację.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...