Skocz do zawartości

Jakie gogle?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...

Mam takie pytanie:Czy kolor szybek ma jakieś znaczenie? Bo najczęściej spotykane są gogle z pomarańczowymi szybkami,i ogólnie ciężko znaleźć z innym kolorem (np. niebieskim)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest bez znaczenia. Są gogle z różnymi kolorami szybek , są przezroczyste lekko przyciemniane , pomarańczowe , żółte , różowe no i lustrzanki ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko względy stetyczne?? To dobrze,czyli chcą mieć dobre gogle nie musze mieć pomarańczowych szybek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no,to oczywiste że to na pierwszym miejscu,jakbym patrzył TYLKO na estetyke to bym nie zadawał pytania o te szkła

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

nie wiem jak wam ale jak ja pierwszy raz zalozylem gogle to mi sie jakos dziwnie jezdzilo tzn to bylo tak uczylem sie jezdzic bez gogli .. spoko spoko ale jak juz zaczalem szybciej jezdzic to musialem je w koncu kupic i jak je zalozylem to praktycznie nic nie widzialem moze dlatego ze mam jakis szajs.. :oops:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem byle jakie za śmieszne pieniądze i jak stoję to mi zaparowywują. Podczas jazdy nie mam tego problemu, więc nie narzekam. Ewentualnie jak jestem w parku to ściągam czasem, bo rzeczywiście pole widzenia jest w goglach nieco ograniczone.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Właśnie ze względu na cenę ja mam gówniane z supermarketu. Najlepsze jest to, że na stoku jedna laska powiedziała, że bardzo jej się podobają moje gogle... Huehuehue... xD Szkoda mi kasy na jakieś porządne gogle szczerze mówiąc. Te co mam podczas jazdy na stoku wystarczają, a w parku i tak jeżdżę bez, żeby mieć lepsze pole widzenia. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak...dobre gogle = wysoka cena i to jest fakt. No faktem jest też że troche ograniczają pole widzenia, trzeba sie przyzwyczaić do jazdy w goglach. A ma ktoś z was gogle z szybami sferycznymi ? Bo chciałem sie dowiedzieć jak jest z polem widzienia w goglach z taką szybką :?:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...