Skocz do zawartości

Jakie gogle?


Rekomendowane odpowiedzi

mam 3letnie gogle salice'a ale są już zjechanie no i dowiedziałem się że mają jedna szybkę... ciemna masa byłem, ale podobno te nowe mają dwie i zapobiega to ich parowaniu... nieważne... btw jakie radzicie wybrac... żeby nie parowały, miały duże pole widzenia (panoramiczne najlepiej) no i żeby klimatycznie wyglądały... proszę o propozycje no i fotki i adresy z opisami naturalnie :D :D :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Dragon ma gogle wyczesane...ale też kosztują sporo....ale z tego co tak kiedyś patrzyłem to salice też ma zajefajne te z najwyższej polki. Ale ogólnie to polecam z lustrzaną szybką - zajebiście wyglądają :)

 

http://www.skateshop.andegrand.pl/details/12970 tu masz takie fajne gogle

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio włąśnie drogie troszke:/ to co jest fajne i dobre to przeważnie kosztuje:/ ale właśnie widziałem kiedyś jakieś takie w miare fajne google Brenda tylko ne wiem ile kosztowale , ale lustrzanki byly:D a to już duży plus:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest bardzo ważne i też mnie to denerwuje przy moich goglach:/

No ale myśłe że tak ok 150 zł będziesz musiał wydać żeby miały ten antifog i żeby były juztakie w miare konkretne

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 months later...

na hopie może mniej ale na stoku są potrzebne bardzoo bo po pierwsze chronią cie przed wiatrem( jak śmigasz szybko to możesz mieć oczy szeroko otwarte i na pewno nie będą ci łzawić). Po drugie to kiedy jesteś na stoku a pada śnieg to bez gogli ani rusz ,jazda w takich warunkach będzie męczarnią a nie przyjemnością , no i po trzece kiedy słośce ostro świeci a nie masz gogli to musiz mrużyć oczy ...to sa trzy powody dla których warto mieć ze sopbą gogle

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do gogli na hopie to ja bym powiedziala ze przynjamniej mi jest fajnie bez gogli, ale to oczywiscie tylko wtedy jak sa do tego warunki / czyt. nie ma waitru, padajacego sniegu ani duzego slonca/

A na stoku gogle to podstawa :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram - mi też na hopie troche przeszkadzają bo nie mam pełnej widoczności i takiego rzeczywistego obrazu :P:P może jakbym miał takie lepsze jakieś panoramiczne to by było ok :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na hopie sie zajebiscie przydaja gogle...przyklad: upadasz na twarz a gogle z duzym plastikiem i zachodzace daleko od twarzy chronia Cie przed zlamaniem nosa podpiciem oka itd... ogolnie forma ochronna, nawet jak zalozysz na czolo to tez chronia elegancko

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

czytam niektore z wypowiedzi i tak jakos dziwnie mi sie robi.... wyobrazcie sobie taka sytuacje: najezdzacie na hope z predkoscia rzedu 60 km/h bez gogli. pomijajac fakt ze oczy macie juz cale czerwone od pedu mroznego powietrza i napewno lzawia jak cholera to w pewnym momencie w wasze oko wpada drobinka lodu. kij jesli stanie sie to gdzies wysoko na najezdzie, gorzej jak tur przed chopa bo momentalnie tracicie koncentracje i lecicie wpizdu lamac kark... troche dramatyczne, ale prawdziwe. i naprawde to czy ci gogle podbija oko w momencie przywalenia twarza w ziemie nie jest w tym momencie wazne...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...