Skocz do zawartości

Na czym jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moje poczatki to twarde desk z twardymi wiazaniami z wypozyczalni :) ale teraz mam nowy swoj sprzet:

Decha: Pale Top

Wiazania:BOARDING FACTORY FB 12 M/L

a butow jesce nie zakupilem :)(ale za duzo kasiory nie mam i kupuje jakies no name za 100 zl na allgro jak sie tylko pojawia, chyba ze ktos mi poleci tanie buty 100 150 zl :) )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oł je nareszcie zmieniłam sprzecior na lepszy to moge juz wpisac co innego niz wczesniej :D:D:D

 

Deska: Hammer Microboard

Wiązania: Drake Super Sport

Buty: DC Phase

 

 

a co do butków za 100 150 PLN to radziłabym Ci jeszcze troche uzbierac i kupic coś lepszego. Czas masz, bo sezon jszcze sie nie zaczął :):)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ifi widze że Drake masz?:) JAk tam zadowolona jesteś z wiązanek ?

 

A co do butów to Panie Psiok też jestem zdania Ifi -> lepiej dozbieraj troche kaski i kup już coś lepszego. Tez miałem pierwsze buty takie jakies z dupy wyczasnięte (wtedy nie było takiego wyboru) i źle mi się jeździło w nich .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo ba te wiązania Drake sa naprawde świetne. JEździlamw nich w sumie tylko 3 dni na CSC jak byłam. ALe fajnie fajnie. Na początku było mis troche cięzko przyzwyczaić bo one maja wyzsza łyżke od tych moich poprzednich, ale super super :D:D

 

a co do tych butków co podałes Psiok, to ja bym raczej poszukała czegoś lepszego / nie mowie ze te są złe bo nie wiem, ale dodasz jakeis 50 PLN i moze byc cos nrpawde dużo lepszego /

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To ja może coś napisze też.......dopiero niedawno kupiłem nową deseczke z wiązaniami i butami ale może mi coś napiszecie czy będzie sie dało na tym pośmigać

 

Deska : Salomon Symbio 151

 

Wiązania: Salomon Force

 

Buty: Atomic Deed

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do deski chyba wymienie swoja...na bardziej miekka, chociaz ten SC którego mam jest całkiem spoko na skocznie ,jednak na jibbing jest za sztywny . wiazania tez postaram sie wymienic na cos z nizszym backiem , buty kupilen nowe - 32 lasehd i jestem zajebiscie zadowlony bo juz jedzilem na nich - supper lekkie i wygodne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 weeks later...

ponieważ jestem nowy i nie mogłem wcześniej to trochę odśnieżę temat:

deska: signa sport cośtam

wiązania: jak wyżej

buty: rossignol

 

jak widać sprzęt kupiony po kosztach ale robi swoje - a to się dla mnie liczy najbardziej. może w przyszłym sezonie zmiana? marzy mi się sc :razz: :roll:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo juz wyprobowałam :D i musze powiedziec ze sie zajebiscie jezdzi :P:P

na poczatku myslałam, ze przy wiekszej predkosci nie ebdzie sie trzymał stoku, ale az sie zdziwiłam ze sie tak fajnie na nim jezdzi. Wogole super deseczka.

Godna polecenia :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deska: Blizzard Pilot 160

 

Wiązania: Ride LS

 

Buty: Osobiście mam z tym duży problem ponieważ mój rozmiar buta wacha się od 47 po 49 i nie mam za dużego wyboru. Kupuje poprostu to co pasuje... Dałem za buty jakieś 250 zł i jestem z nich bardzo zadowolony;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i ja dorzucę coś od siebie... :)

 

decha Head Confidence

wiązania Drake GT

butki Northwave

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...