Skocz do zawartości

Na czym jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj możecie sie pochwalić na jakim sprzęcie śmigacie.

 

---------------------------------------------------------------------

Może ja zaczne:

 

Deska: Hammer Sequence

Wiązania: Hammer Display

Buty: Northwave Freedom

 

:twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Deska: Generics Global 150

Wiązania: Blax

Buty: Firebird*

 

* buty i tak zmieniam, bo te wystarczyly tylko na zeszly i ten sezon. a w moim wieku stopka jeszcze rosnie i obawiam sie, ze mja stopa bedzie pryzpominac pletwy (rozmiar 45 i rosnie:()

 

nooo prosze bez śmiechu, wiem sprzat jest totalna klapa, ale to sie zmieni. jestem na etapie poszukiwania nowego sprzetu :D

Przepraszam czy chodzi o to, zeby szpanowac super decha tak jak to robia narciarze, kupuja narty za dziesiat tysiecy zlotych, a wogole nie umieja jezdzic. W sporcie sie liczy marka deski, wiazan butow, gogli, czapki, czy umiejetnosci? Bo według mnie umiejetnosci i radosc z jazdy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przepraszam czy chodzi o to, zeby szpanowac super decha tak jak to robia narciarze, kupuja narty za dziesiat tysiecy zlotych, a wogole nie umieja jezdzic. W sporcie sie liczy marka deski, wiazan butow, gogli, czapki, czy umiejetnosci? Bo według mnie umiejetnosci i radosc z jazdy.

 

 

Nie ja tu nie mam zamiaru szpanowac zadna decha. Ale porpsortu uwazam ze Generics to nie jest dobra deska, a raczej ciulowa. Wiadomo ze nie liczy sie marka deski, tylko umiejetnosci. Tylko ze na innej dsce byłoby łatwiej rozszerzac te umiejetnosci ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Hmmm no deska o korej mowisz >>Avalanche `SOL` << to niebardzo czaje jaka to jest... hmmm a Blax, jak wiadomo jest to jedna z najtanszych firm, ale jezdzic sie da / sama jezdze i bylabym zadowalona, poza tym, ze mam ze moje buty przemakja, ejst w nich zimno, i sa badziewne :P a wiazania tez moglby byc, jakby pompki byly szybkie, i jakby lepiej trzymaly noge..../ no to tyle na ten temat :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze to tutaj bo nie warto zakładać nowego tematu...

 

Czy warto kupić kask firmy Lamar ?

Bo z tego co wiem to kask przydaje sie na stoku.

Znalazłem dobrą oferte jeśli chodzi o kask tej firmy i akurat w przestępnej cenie.

 

Czekam na wasze odpowiedzi !!!!!.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kask może Ci sie przydać i może nawet uratować życie jeśli będziesz się bawił w freestyle a co do firmy to jeśłi tylko posiada atest to nie masz sie nad czym zastanawiać:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Ja chyba nie posiadam takich ani też nie słyszałem żadnych opini o nich więc nie moge sie wypowiedzieć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...