Skocz do zawartości

Prognoza pogody na sezon 07/08


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kurwa... -.- Czemu u mnie wciąż leje? Śniegu nie ma ani grama. Tylko zimny wiatr i pełno wody. Ledwo z chaty wyszedłem i buty miałem przemoczone.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no tak było tylko przez kilka godzin a później lało i leje cały czas... no ale chociaż przez chwile można było się nacieszyc :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshe cuż za pięny widok....ale to naprawde dobry znak na zbliżającą się zimę. W radiu słyszałem że na Kasprowym leży już 50 cm śniegu xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co popatrzyłem na kamerach to na jaworzynie (krynica) też jest spoko, według kamery Bielsko-Biała - Szyndzielnia schroniska - tam też jest śnieg. W wiśle jeszcze trochę i też będzie można śmigać, no i mosorny groń też się ładnie prezentuje. Jeśli chodzi o Polskę to już chyba wszystko.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie spadł nawet płatek... Przeczytałem dzisiej artykół i według niego ma być ŚNIEG. U mnie niestety jeszcze nie ma ale licze na to, że spadnie... Przeczytajcie sami:

 

Weekend przynosi nam pogodę dość niespokojną z porywistym wiatrem

i opadami śniegu oraz deszczu. Na zmianę tej pogody nie ma co liczyć...

Niż o imieniu Tilo, który przynosił nam ostatniej nocy porywisty wiatr znad Bałtyku dotarł już do Litwy i wraz z jego oddalaniem się od Polski, zarówno wiatr jak i opady będą systematycznie słabnąć. Dzisiaj w dalszym ciągu mocniej wiać będzie na północy kraju, gdzie do centrum niżu będzie najbliżej. Na Pomorzu, Warmii, Mazurach i Podlasiu porywy mogą osiągać 80-90 km/h. Im dalej na północ województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, tym porywy wiatru będą silniejsze. W tych regionach w dalszym ciągu możliwe są uszkodzenia drzew, budynków i linii energetycznych. W pozostałych regionach wiać będzie chwilami silniej, ale już nie tak mocno jak wczoraj i ostatniej nocy. Przy temperaturze na poziomie od 0 do 4 stopni w całym kraju możliwe są opady deszczu, deszczu ze śniegiem i samego śniegu, zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Temperatura będzie się obniżać, a więc opady śniegu szczególnie często występować mogą późnym popołudniem, wieczorem, w nocy i o poranku. Na drogach sytuacja wciąż pozostanie trudna, będzie ślisko. Jutro będzie jeszcze zimniej, w nocy i rano lekki mróz, natomiast po południu od 0 do 2 stopni. Najczęściej padać będzie deszcz ze śniegiem i sam śnieg, ale lokalnie możliwe są jeszcze opady deszczu, które mogą marznąć powodując gołoledź. W ciągu dnia opadów będzie zdecydowanie mniej niż dziś, ale odwrotna sytuacja będzie miała miejsce na południu i południowym zachodzie Polski, gdzie popada bardzo intensywnie, głównie śnieg i śnieg z deszczem. W Sudetach i Karpatach przez całą niedzielę (11.11) obfite opady śniegu, często o charakterze śnieżyc przy silnym wietrze. Wypraw w góry absolutnie nie polecamy, gdyż widoczność będzie znikoma, a zagrożenie lawinowe może wzrastać. Na nizinach zimna i śnieżna aura utrzyma się również w pierwszej połowie przyszłego tygodnia, mamy więc szansę na pokrywę śnieżną w większej części naszego kraju.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn it... U mnie piękne słoneczko. -.- Tylko przez chwile były niewielkie opady deszczu ze śniegiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

U nas w Bielsku pogoda przedstawia sie nastepująco. Parę dni temu calkiem fajnie popruszyło ale spadl deszcz i dupa, wszystko sie zmylo.Natomiast w gorach niespodzianka, jak wracalem wczoraj z pracy stoki szyndzielni byly przyjemnie biale.

 

Parę dni temu sytuacja wygladala tak:

http://img140.imageshack.us/my.php?image=img0001xu4.jpg

 

Dzisiaj rano delikatne opady, a od poludnia sytuacja jest taka :mrgreen: :

 

http://img228.imageshack.us/my.php?image'>http://img228.imageshack.us/my.php?image

 

http://img228.imageshack.us/my.php?image

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale zajebiście. Wczoraj już tak dosyc padało , temp była już poniżej zera a dzisiaj cały dzień pada śnieg i już go trochę napadało, jakbym miał już zrobionego rejla i boksa to jutro mógłbym śmigac :-P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem przyjemność przemierzania trasy Kraków-Tarnów... straaasznie sie rozmarzyłem,nie pamiętam kiedy w tamtym sezonie było u nas tyle śniegu ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...