Skocz do zawartości

rysy na ślizgu


Rekomendowane odpowiedzi

hej ludzie.dawno mnie tu nie było.Ale sezon się zaczą a razem z nim problemy.Jezdziłem wczoraj i dzisiaj na pobliskiej gurce, w pary jej miejscach był taki lód.No i niestety na niego wjechałem.Looknowłm na slizg a tam pare rys dośc głębokich na oko 0.5-1.0mm.

co mam teraz zrobic.Czy to normalne takie rysy są?oddac ją do serwisu?Jezeli tak to ile taka usługa by mogła kosztowac?dzięki i pzdr ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to normalne takie rysy są?oddac ją do serwisu?Jezeli tak to ile taka usługa by mogła kosztowac?dzięki i pzdr ;)

parę, czyli dwie, czy dziewięć? bo to jest różnica.

I tak.. takie rysy sa w miarę normalne (a mówiąc "takie", mam na myśli takie o których ja myślę, bo nie wiem jak proste masz oko - bo taką metodą mierzyłeś)

jeśli chciałbym oddawać dechę do serwisu za każdym razem, jak będziesz miał taką rysę, to musiałbym codziennie tam bywać. Jeśli Ci bardzo przeszkadzają, to kup sobie pałeczki p-tex'owe i sobie sam uzupełniaj ślizg codziennie

A odpowiadając dalej... w różnych serwisach sa rożne koszty. Poza tym - uzupełnianie ślizgu wiąże się zazwyczaj ze smarowaniem. O to musisz pytać w serwisach

 

ps

zaczą

gurce

Looknowłm

serio??

sobie nie zdajesz sprawy z tego, jak trudno się czyta Twoje wypociny...

i.. po kropce zazwyczaj powinien nastąpić "odstęp" czyli "spacja"

 

[ Dodano: 19 Grudzień 10, 16:26 ]

To normalne jak nadmierne sikanie po wypiciu browara :D

nie deprawuj młodzieży :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde..ludzie... zrobie zdjecie w pracy i wkleje wam zdjecia, to zobaczycie co to znaczy "RYSA"!

to o co wy pytacie, to jest jak zadrapanie na lokciu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś... jak pytałem o moją rysę (kolega dał link do tematu) to nie zdawałem sobie sprawy co mnie czeka za parę dni. Ja się przejmowałem malutką rysą w porównaniu do tego co mam teraz... mam rysę mniej więcej taką jak na moich wcześniejszych fotkach, tyle, że przez CAŁY ślizg. I powiedzieć Ci coś? jakoś się tym nie przejmuje, bo DESKA JEST DO JEŻDŻENIA NIE DO PATRZENIA.

 

Ps. Co innego jak by była do rdzenia, a założę się, że Twoja nie jest...

Obejrzyj sobie Freestyle'owe filmiki na YT, goście jeżdżą po korze drzew, betonowych ścianach/rampach, skałach, a Ty się przejmujesz, że na lód wbiłeś?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zakładał nowego tematu.Mam nowe pytanie odnośnie ślizgu.Powiem tak, ja to mam zaj******** pecha k****.Smarowałem wczoraj deche i zauważyłem że odszedł mi ślizg, dosłownie "wyszedł z deski".Niżej załączam fotke w nie najlepszej jakości ale widac co i jak.Czy to coś poważnego?

oto ta fota:

5c29c8e85f160499gen.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choc nie widac dokladnie masz cos w rodzaju rozwarstwienia dechy. Jesli z tym jezdziles to osusz deche o ile w srodku jest jakas wilgoc, jesli nie, to nawet nie mysl o tym by z tym jezdzic! oddaj to do serwisu, skleja ci to jesli to dobry serwis, ale wiedz, ze raz robiona deska nigdy nie jest taka sama.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sie poprzyglądałem temu rozwarstwieniu, i zauważyłem żę są tam małe ziarenka piasku i inne duperele (czyli jest tam syf) niewiem czy da sie to naprawic bo jak wciskałem ten ślizg do środka to ciężko szło.Jak oni by to naprawiali?daje fotke w lepszej jakosci i myślę , że coś więcej wywnioskujecie z niej.

oto ta fotka:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/60d2edcac3d803b0.html

dzięki za pomoc i pzdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...