Skocz do zawartości

Które gogle - doradźcie


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, nie każdy może sobie pozwolić na dodatkowy wydatek jakim są soczewki bądź ma inne skłonności zdrowotne (u niektórych osób soczewki się nie przyjmują do oka bo powodują podrażnienia) więc na zaś można kupić gogle pod które pingle wejdą ;p Sam miałem ten problem ale soczewki (co racja to racja) załatwiły ten problem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, jednodniowe soczewki to wydatek kilku złotych. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że to dla kogoś bariera, biorąc pod uwagę koszty uprawiania snowboardu, niestety stosunkowo wysokie.

Jeśli tylko nie ma zastrzeżeń ze strony okulisty - soczewki ZAWSZE będą nieporównywalnie bardziej komfortowe i przede wszystkim - bezpieczniejsze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak ale ja raz miałem taką sytuację że gdy wywróciłem sie na snowboardzie ( z duuużą prędkością) to przy uderzeniu w siatkę bezpieczeństwa soczewka wypadła mi z oka i rozwaliła sie na pół po wewnętrznej stronie gogli a zapasowych soczewek to na stok nie noszę :D

Ale ogólnie to masz rację smuggler ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jako gogle tymczasowe polecić mogę blizzardy (miałem 2 sezony) tanie zdają egzamin czasem parują ale nie na tyle żeby o strasznie przeszkadzało polecić mogę też scott'y (ma moja dziewczyna) i jest baaardzo zadowolona a wydała chyba niecałe 100zł na allegro

pozdrawiam:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...