Skocz do zawartości

Które gogle - doradźcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tutaj nowa i dopiero zaczęłam jeździć, więc jeszcze za bardzo się nie znam a chciałam kupić bratu okulary i myślałam między tymi dwoma modelami coś wybrać. Powiem jeszcze tylko tyle, że będą to okulary tymczasowe bo później brat sobie kupi lepsze, ale i tak chciałam kupić w miarę dobre. Proszę więc o opinie, które wg was lepiej zakupić. Dzięki za rady i pozdrawiam. Poniżej linki.

 

http://allegro.pl/gogle-okulary-spy-i1353162624.html

 

http://allegro.pl/gogle-scott-factor-sky-lens-na-slabe-swiatlo-wys-0-i1371611288.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezent niespodzianka i chyba pogadam z rodzicami może się dorzucą :)

w sumie jeśli jedne z tych dwóch są naprawdę ok to raczej brat przy nich zostanie i nie kupi innych aczkolwiek zastanawiam się teraz nad kupnem tych dragon czy electric bede miała pewność, że nie będzie miał zamiaru kupować później innych

dzięki za rady

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gogle, nie google kiler :D

Ja tam kupiłem Dragony sezon temu i polecam (zresztą widać je na moim awatarze). Nie wiem jak się to ma w Electric ale chyba obydwie firmy są znane, lubiane i na podobnym poziomie cena / jakość, więc się na nich nie zawiedziesz :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gogle, nie google kiler :D

Zboczenie informatyka :lol:

 

Ja tam kupiłem Dragony sezon temu i polecam (zresztą widać je na moim awatarze). Nie wiem jak się to ma w Electric ale chyba obydwie firmy są znane, lubiane i na podobnym poziomie cena / jakość, więc się na nich nie zawiedziesz :)

Pewnie tak, ale ja kupiłem w ciemno i się zawiodłem. Na ten sezon muszę kupić coś nowego, tym razem przymierzając (m.in. z kaskiem) w sklepie.

Gogle i buty kupuje sie w sklepie - takie jest moje zdanie ;) Te rzeczy muszą być dopasowane.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google kupuje sie do kasku :)

to czy gogle sa ok, czy nie zalezy od wielu rzeczy m.in.:

Same gogle i ich system wentylacji

Kompatybilnosc z kaskiem (nie kazde gogle pasuja do kazdego kasku (zatykane sa dziury od wentylacji itp)

Potliwosc osoby

I to jak sie je uzytkuje. Nie ma gogli, ktore by nie parowaly, jak ktos je co chwile zdejmuje albo co gorsza trzyma przy ustach...

 

Osobiscie mam Screw Boards, polecam. Wydałem 100 i sie nie przejechałem. Przez 7 dni intenstywnej jazdy i kilka wypadow nie zaparowaly nawet troszke.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mam Screw Boards, polecam. Wydałem 100 i sie nie przejechałem. Przez 7 dni intenstywnej jazdy i kilka wypadow nie zaparowaly nawet troszke.

 

A jaki model konkretnie? Chociaż wątpie aby były jakieś różnice między poszczególnymi modelami jeśli chodzi o parowanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matzel ma Screw Boards Offshore 2009 ale już w sklepach ich nie ma.

Co do patentu na ślinę to nie działa zazwyczaj tylko zawsze :D Problem pojawia się gdy jeździsz w okularach pod goglami i to one parują a gogle nie :D (miałem tak kilka sezonów temu, potem kupiłem soczewki kontaktowe :P)

 

@UP

Ktoś mnie wyprzedził ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patent na sline dziala, patent na cos tlustego tez pewnie dziala. Ale jesli ktos je trzyma na ustach i oddycha na nie, to 100% ze do konca dnia mu beda parowały.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacznie latwiej zsunac je na usta niz nasunac na kask ;) zreszta na ustach gogle wygladaja bardziej "cool" i czesto widac osoby ktore tak robia :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...