Skocz do zawartości

Raven TTT mały problem


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż po dzisiejszej jeździe zahaczyłem (prawdopodobnie) o jakiś kamień pod śniegiem, o to efekty:

http://iv.pl/viewer.php?file=94982443228809951744.jpg

http://iv.pl/viewer.php?file=70174585360456423257.jpg

Rysa znajduje się prawie na samej górze ślizgu. Mam także pytanie, jeżeli dałbym ją jutro do serwisu, zdołają załatać/zalać/zaszlifować mi tą rysę w parę godzin? oraz ile takie coś kosztuje?

Chodzi o usunięcie ryski, ale tak, by nie było jakiś plam od łatania, oraz nasmarowanie, ślizg ma być GŁADKI. Deska jest nowiutka, a to jedyna praktycznie rysa.

 

@Edit: czy dokopałem się do rdzenia? jeżeli nie, to po czym poznać coś takiego?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do rdzenia jeszcze daleko

ja bym taka mala ryske olal i poczekal az sie 5-10 takich nazbiera i dopiero bral za latanie.

A czy zrobia Ci to w kilka godzin to ciezko powiedziec, nie my pracujemy w tym serwisie.

U mnie duzy serwis, z lataniem dziur kosztuje 120zl.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzy sie robi jak takich rysek jest 50 albo zalewa duza dziura az do rdzenia.

Biorac pod uwage materialy i potrzebny czas na to, nie uwazam iz jest to drogo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy mówią ta rysa to nic :)

Na mojej desce po wczorajszym wypadzie przybyło kilka, w tym 2 głębokie od zaklinowanego narciarza który następnie przleciał dobre 5 metów :twisted:

Takie ryski jak twoja powstają zazwyczaj w kolejkach gdzie pod dechę wjeżdża czyjaś narta/deska. Takich rysek się nie łata - jeździ się z nimi normlanie :wink:

 

Jak pobawisz się w jibb to będzie takich cała masa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać dbasz o sprzęt (aż za bardzo;P)

 

Aż ciężko mi uwierzyć, że czułbyś podczas jazdy to małe draśnięcie...

Ja całkiem niedawno "złapałem" pod puchem kamień... rysa długości połowy deski ale podobnej głębokości co Twoja. Nie wyczułem specjalnie innego prowadzenia.

 

Tak jaki wszyscy inni doradzili. Chill out i ciesz się jazdą a to, że to pierwsze draśnięcie? kiedyś musiało być :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...