Skocz do zawartości

jaki flex do fs?


Rekomendowane odpowiedzi

dobra.. pytanie mam... bo różne opinie czytałem i już się pogubiłem, a jak się człowiek pogubi to zagląda tu i odpowiedź się klaruje...

jaki flex powinny mieć buty do fs? (jesli tutaj jest jakaś różnica, to przes fs mam na myśli głównie hopki, a mniej jibbing, choć go nie wykluczam zupełnie)

duży bo lepsza kontrola? mały, bo... cośtam? a może to zależy od ridera i to jest sprawa zupełnie indywidualna? widzicie.. przymierzam się do kupna (niestety) jednych z najtańszych butów, a że przeceny się powoli zaczynają, to pewien wybór mimo wszystko jest. różne są skale (6, 8 10), więc jeśli będziecie jakoś konkretniej chcieli odpowiadać (a nie typu "średni, ale poniżej połowy skali"), to proszę o bardziej procentowe wskazania.

i jeszcze.. gdzieś przeczytałem, że wysokość buta też może mieć znaczenie. jak to się ma do rzeczywistości?

:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Bardzo prosiłbym o pomoc i odpowiedź kogoś obeznanego, ponieważ mam ten sam problem. Muszę zakupić cały zestaw w ciągu tego tyg. i dlatego zależy (Flaju'owi też :)) na szybkiej odpowiedzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys udupia mnie moderatorzy za kopiowanie wczesniejszych postow!

wam na przyszlosc jednak radze uzycia wyszukiwarki . ona nie gryzie :)

 

Freestylowe buty powinny byc generalnie twarde, proporcjonalne do umiejetnosci. buty sztywniejsze - kontrola nad deska wzrasta, deska staje sie bardziej czula i poprawia sie dynamika skoków.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wam na przyszlosc jednak radze uzycia wyszukiwarki . ona nie gryzie :)

właśnie z tego wyszukiwania wyszły sprzeczne opinie... buty co prawda już mam, ale z ciekawości dalej.. jest jakaś zależność wysokości butów względem przeznaczenia?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...