Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do początku tematu, "która noga z przodu". Więc moją silniejszą nogą jest prawa, bodajże 4 sezony temu uczyłem sie jeździć na desce mojej kuzynki, która też jest prawonożna i miała wiązania ustawione prawą nogą do przodu tj. 15/0 stopni, więc myśleliśmy, że ja tez tak powinienem mieć (przez ok 5 dni dzień w dzień jeździliśmy na stok w Puławach na podkarpaciu) jakoś dziwnie mi sie jezdzilo prawą nogą do przodu, więc bez przestawienia wiązań zaczalem zjezdzac lewa z przodu i troche lepiej mi to wychodzilo, najaralem sie i na następny sezon zakupilem deske i od razu nastawilem na regular 15/5 st. i zawsze lewa z przodu, chociaż większośc osob ktore znam i są również prawonożne zjeżdzają prawą nogą z przodu. dlatego nie ma na to reguły, człowiek musi sam wyczuć na ktorej stronie lepiej się czuje. Ja w tym sezonie przestawiłem sobie wiązania na kaczke 15/15 i tak samo zrobiłem mojej dziewczynie i zaczeło nam sie dużo lepiej jeździć. Ja uczę sie zjeżdzać teraz prawą z przodu, żeby w razie czego obydwie strony mieć dobrze opanowane i nawet w miare dobrze mi to wychodzi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...