Skocz do zawartości

Burton Ronin - Karnet :X


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Postanowilem kupic w koncu techniczna kurtke na snowboard..

Wybor Padł na Burton Ronin..

Wszystko Ok tylko brak miejsca na karnet w rękawie to dla mnie porażka :/

 

Jak sobie z tym radzicie?

 

Niby jest po lewej stronie w dole kurtki ale bramki akurat mam po prawej stronie i tez nie chce przy tym zbytnio sie gimnastykować..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie cos juz od kilku lat ale to juz ostateczność :/

 

[ Dodano: 3 Grudzień 09, 10:28 ]

Widziałem ze niektórzy maja kieszonki w rękawicy..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nigdy nie korzystalem z tego typu gadżetów, mimo to że w kurtce miałem taka kieszeń ale jakoś nie przekonałem sie do tego :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak:P jakos tak sie przyzwyczailem i tak mi zostalo :P u nas kolejki do wyciagow takie ze bez roznicy czy wyciagne z kieszeni karnet czy przystawie rekaw do czytnika:p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to bez sensu.

Karnet jest w dole kurtki po lewej stronie a bramka jest na wysokosci łokcia po prawej stronie. Musiałbym jakim cudem dostac karnetem do czytnika...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na karnet mam taki śmieszny patent z linką do wyciągania, która potem sama się automatycznie zwija (działają podobnie do smyczy dla psa z tą taśmą "automatyczną" co się sama chowa ;p ) nie wiem jak ten patent się tam nazywa i czy ma jakąś nazwę ;p przyczepia się go do zamka i o :) działa. ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz wole ten holder na reke :)

 

[ Dodano: 3 Grudzień 09, 18:29 ]

Edeet, Takie spinacze na karnet to ja pamiętam jeszcze jak były karnety papierowe i kolo stal z dziurkaczem :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jeszcze ze 2-3 lata temu było. Teraz chowam karnet w kieszonkę na przedramieniu w kurtce,i normalnie przystawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam kurtki bURTKA,TYLKO 4f :P Aczkolwiek wydaje mi się że tak przereklamowana firma jak Burton powinna mieć takie coś dla klienta :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często takie nowoczesne, fikuśne karnety są objete takim depozytem w wysokosci 10-20 zł ;p

 

a z tą kieszonką to jakoś nie doczytałam, ze na dole. Myślałam, ze przeszkadza Ci jego obecnosć po lewo zamiast po prawo ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastaw

nazywa sie to depozyt :)

 

za nowoczesny, ulepszony i przede wszystkim inteligentny

 

nie jest on taki inteligentny to po prostu nic innego jak cos na wzor karty kredytowej! ktora musi zostac przylozona do barcode reader ktory zczytuje twoj limit zjazdow badz godziny wykupione na stoku...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak jest bardziej inteligentny bo wystarczy go przyłożyć do czytnika zbliżeniowego a nie takiego jam mamy w biedronce :D :D więc to musi być jakaś nowoczesna i bardzo droga technologia, na pewno jakaś nanotechnologia 21 wieku która niedługo zdominuje cały świat i nawet dzięki temu dzieci w afryce przestaną być głodne.

 

wracając do tematu, całe szczęście że jeszcze nie znalazłem rękawic dla mnie. będę musiał poszukać takich z kieszonką :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, za takie cacko płacić trzeba ten depozyt i jak nevermind napisała czasami nawet 20zł :razz: więc jak się takowe zgubi, to już nie jest ciekawie :mrgreen: i kilka zjazdów jest się w plecy ^^ aczkolwiek nie uważam że te karty są czymś złym, bo owszem są bardziej poręczne, przynajmniej jak dla mnie :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystkie kurtki burtka tak mają ??? bo kupiłem sobie właśnie Burton Ranger Jacket i czekam na przesyłkę.

 

Większość..

 

[ Dodano: 3 Grudzień 09, 19:38 ]

Nom, tu gdzie Ja jezdze jest 20zl kaucji zwrotnej, Wolałem papierowe. Bo czasami jak jeździliśmy we dwóch to kasował jako 1 :) Albo nie zdarzył skasować i pojechaliśmy za free :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna wielka technologia. Zwykły chip.

 

Odnośnie tematu. Najlepsza opcja to kieszonka na przedramieniu. Zajebiście działa, choć niestety raz zdarzyło mi się połamać przez to karnet i straciłem kaucję. ;( Polecam szukać kurtek z taką kieszoneczką.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy którymś z upadków musiało się to stać. Podczas lotu na pysk mam odruch wystawiania przedramion do amortyzowania (tak jak to jest wskazane! hihi). Bardzo prawdopodobne, że zdarzyło się to w momencie, który trzaskałem frontflipa z faceplantem na rejlu. ;) Wtedy też pękła mi szybka w goglach. Grubo było. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...