Skocz do zawartości

Na jaką deske sie prześiąść ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od niedawna śledzę wasze posty i widzę ze forum jest super pomocne na takich laików w temacie jak ja.

Jeżdżę już 4-5 sezonów i chciałbym zmienić sprzęt, ale nie wiem na jaki. Więc może od początku, wzrost 183 waga 85-90 kg, umiejętności średnio zaawansowany. Wole fr niż fs. w chwili obecnej mam Hammera Motion 160 ( http://www.hammersnowboards.com/Archives/site2002_2003/hammersnowboards.html ) i pasuje coś zmenić. deseczka już wysłużona. Myślałem o nitro, sims, option tak w przedziale cenowym 1000-1500. no i żeby deska była bardziej twarda niż obecny mój HMR. Prosze o rade wszystkich no i "bercika" przede wszystkim. Pozdrawiam ALL. :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odowiwedz. Myślałem o RIDE ale podobno już z jakością u nich się pogorszyło.

Voelkl całkiem całkiem..ale nie wiem czy to nie jest krok w tył... a Deska ROMA.. pierwszy raz słyszę o tej firmie...co nie oznacza ze jest zła..

A cos z simsa lub nitro target... a co myślicie o option...podobno bardzo dobre deski mają...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli zastanawiasz sie nad blatem ROME to polecic moge: Notch ROME 09 .

 

Freeride - Rdzen airpop karbonowy .

niestety blacik tez stoi wysoko cenowo wiec musial bys sie nad nim mocno zastanowic ale osobiscie polecam... bardzo dobre wykonanie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz wybrac cos tanszego z kolekcji Rome lub z calkiem innej kolekcji!

to zalezy tylko od Ciebie! czy to koniecznie musi byc ROME ?? nie wiem w jakich blatach sie lubujesz

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wybrał deski typowo freeridowej, nie sądze abyś jeździł tylko w puchu. Wybierz deskę uniwersalną która będzie się spisywała bardzo dobrze w każdych warunkach.

 

Ponizej podaje ci deski które zostały przetestowane przez ponad dwustu riderów i które otrzymały bardzo dobre noty w każdych warunkach:

 

Option Motive z tym że zapytaj ich czy by Ci 160-tki nie sprowadzili

 

Ride Kink też zapytaj o dłuższą

 

K2 Podium 2010

 

Rome Anthem 2009

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie wybrał deski typowo freeridowej, nie sądze abyś jeździł tylko w puchu.

Troszeczke sie zagalopowalem i myslalem swoja kategoria :D MAsz racje Bercik! uniwersalna jest ok!

Z tych co podales wybral bym K2 albo rome Anthem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super . wielkie dziek za porady. naprawdę doceniam pomoc. Na początku jezdziłem na sims-ie.. a pózniej po 2 sezonach zamieniłem na Hamerka. teraz może być i FR/FS no i teraz tez juz czas na zmianę.Chciałem zmienić na trochę twardszą. no i pasuje rozwijać większe prędkości.

wiec chyba bedę rozglądał się za optoion lub rome. choć jeśli cos innego wpadnie mi w oko..może też się skusze ;)

 

[ Dodano: 28 Listopad 09, 17:55 ]

Panowie a co myslicie o nitro target 161cm. znajomy ma dobrą cene na tą deske..

 

no i jeszcze druga opcja.. palmerek.... ( http://www.allegro.pl/item828290055_palmer_pulse_162_cm_okazja_nowa.html )

strasznie nudze.. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...