Skocz do zawartości

opinie o Rossignol RS


Rekomendowane odpowiedzi

Rossignol RS

Możecie mi powiedzieć coś na temat tej deski? Może ktoś miał lub ma taki model?

 

http://www.rossignolsnowboards.com/index.php?& _lang=PL&class=Product&function=display2&a mp;oidit=T005:4c05f021f1b642a2226a753c9f4d35e1& ;oiditProd=T005:fa3ed8fe47a15408e1781e524ca36932&a mp;template=product_detail.html

 

piszcie wszelkie informacje o rosolach są dla mnie cenne, pozatym jest ona przeceniona o 50% więc muszę sie spieszyć żeby mnie nikt nie ubiegł.

 

pozdr i aby do zimy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

ja na Rosignolu nie śmigam ale czytałem troche postów na różnych forach i ludzie sobie zachwalali. Więc coś w tym prawdy musi być....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Witam!

Właśnie przeglądałem różne fora i przez przypadek trafiłem na ten temat który napisałem. Wówczas szukałem deski dlatego go napisałem. Deskę mam :D i właśnie Rossignol RS w sumie mało opinii wtedy o niej znalazłem ale zaryzykowałem i... opłacało się !!!! więc jeśli ktoś szuka deski i zastanawia się nad tym modelem to gorąco polecam!!!!! Więc do rzeczy :D po pierwszych zjazdach co mnie bardzo ucieszyło to że jest zarypiście stabilna, przed nią jeździłem na sprzęcie z wypożyczalni i nigdy nie mogłem tak pocinać jak na RS zawsze mnie majtało czasem :D łapałem krawędź w najmniej spodziewanym momencie no i wiadomo ryło w śniegu, a ta leci jak po sznurku, w tym miejscu mała sugestia niech się komuś nie wydaje że ona sama jeździ jest to deska dla raiderów którzy mają pierwsze kroki za sobą i powiedzmy średnio sobie radzą, a chcą podnieść swoje umiejętności. A uwierzcie ona to potrafi !! dzięki niej nauczyłem się zasuwać (na pełnej prędkości) ciętymi skrętami na krawędziach, nawet na średnio nachylonym stoku wchodząc w skręt klata praktycznie szoruje po ziemi a deska idzie jak przyklejona do stoku. A cha jeszcze jedno przywaliłem nią parę razy i ma duże odpryski na górnej części krawędzie i :D nic się nie dzieję, piszę to bo widziałem u znajomych że po mniejszych uszczerbkach deska im się po prostu zaczęła rozwarswiać. Wiec ogólne wrażenie po dwóch sezonach to 5+ , na pewno jest to super maszynka do Fr, a czy nadaję się do Fs nie mam pojęcia za mało mam doświadczenia w tym kierunku więc się nie będę wypowiadał.

 

Deska - Rossignol RS

Wiązania – Drake Fifty06

Buty - Askew Sirio

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...