Skocz do zawartości

Tania kurtka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dokładnie tak jak koleżanka powiedziała. W tej cenie nowej kurtki snowboardowej nie kupisz. Trzeba mieć dwa razy tyle żeby coś w miare sensownego znaleźć. Niestety ale te rzeczy są w ch.. drogie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet bardzo dobry, az sie wierzyc nie chce ze za taka cene :D 686 tez sie ceni i maja dobre rzeczy , komus zalezy zeby szybko sie pozbyc :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradze Ci z dwoch powodow...

1) Ja w niej jezdze

2) Nie chce kolejnego typa, ktory chodzi w tej kurtce co ja ;P Wystarczy, ze w moim miescie mam 2 takich ;P

 

http://e-snowboard.info/forum/viewtopic.php?t=670

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odradze Ci z dwoch powodow...

1) Ja w niej jezdze

2) Nie chce kolejnego typa, ktory chodzi w tej kurtce co ja ;P Wystarczy, ze w moim miescie mam 2 takich ;P

sam ją sobie chyba sprawię :cool: :-P

 

tylko mam pytanie odnośnie rozmiaru, jak to ma wyglądać? zachodzić za tyłek czy może być tak na wpół? może ktoś coś konkretnego doradzić w kwestii rozmiaru? :smile:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ta kurteczka 686 z allegro. Chyba sprzątnę Ci ją z aukcji... ^^

 

Co do rozmiaru... Postaw na metroseksualny styl! Laski lubią patrzeć na męskie poślady... ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra ta kurteczka 686 z allegro. Chyba sprzątnę Ci ją z aukcji... ^^

zostało jeszcze 6 :-P

chyba jutro zamówię, muszę coś przynegocjować cenę wysyłki bo 4zł więcej za priorytet to rozbój w biały dzień... :???:

 

Postaw na metroseksualny styl! Laski lubią patrzeć na męskie poślady...

"Jurek, ale Ty masz murzyńską dupę, sama chciałabym taką mieć" :roll:

chyba jednak kupię taką lekko na wpół, bo się nie ogonię od napalonych rajderek :lol:

 

EDIT: Dzwonię do gościa:

- dobry wieczór (ble ble ble) czy z ceną wysyłki można coś zrobić?

- ee ale co?

- no bo tam jest priorytet 18zł, nie dałoby się tak coś niżej?

- eee no to niech się Pan przejdzie na pocztę i sprawdzi ile kosztuje wysyłka priorytetem

- tak wiem +1zł do zwykłej wysyłki czyli w tym wypadku 15zł wszystkiego

- jak se nie chcesz to se nie kupuj (piiip piiip piiip - rozłączył się)

 

za chwilę gość oddzwania

 

- no bo wiem Pan coś mnie rozłączyło (no co za bezczel hahah) bo ta kurtka to i tak u mnie jest tanio, z wysyłką pirorytetem 16zł mogę ją Panu sprzedać

- nie coś tylko Pan zapiął focha i się rozłączył...

- eee siemano armando (piiip piiip piiip)

 

co za pajac :lol:

mam go serdecznie w d*** kupię u kogoś innego

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cymbał swoją drogą,a kurtka którą sprzedaje swoją,ja bym dobrej kurtki nie oddawał przez jakiegoś pajaca

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho być może fajna na sanki czy cuś

z takimi firmami jest kilka problemów:

- albo nie podają jaką kurtka ma membranę

- jak już podadzą to tak naprawdę nie masz 100% pewności czy nie ma ściemy/wałka (co innego z firmami renomowanymi - wiadomo muszą dbać o dobre imię)

- jakość materiału

 

więc jeśli nikt ze znajomych nie ma takowej kurtałki i nie masz możliwości zdobycia opinii na jej temat radziłbym odpuścić...

 

sam ostatnio wybierałem kurtkę i zastanawiałem się nad produktem firmy Walkhard - niby membrana 20k/20k ale jednak wolałem zapłacić trochę więcej (40zł różnicy) i zamówić kurtkę dobrej, sprawdzonej firmy (686) no i znalazłem też recenzję na tym forum konkretnego modelu kurtki więc wszystko było dla mnie jasne :smile:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak, lepiej zbieraj i kup kurtke z membraną. To jest zwyczajna kurtka na chłodniejsze dni ale na stoku na bank Ci sie nie sprawdzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja już swoją dostałem 686, powiem szczerze, że ciężko mi samemu odkryć wszystkie kieszenie, zakamarki, ściągacze itd jakie kryje ta kurtka. Pewnie połowy z nich nigdy nie wykorzystam :wink:

Kurtka jest dość cienka i bardzo lekka, mam nadzieję, że spełni swoje zadanie :smile:

podziękowania dla kolegi matzela za recenzję :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że kurtka jest cienka i lekka o niczym nie świadczy. ;) Obecnie wykorzystywane są takie materiały, że nie ma to najmniejszego znaczenia i nawet bardzo cieniutka kurteczka może świetnie utrzymywać ciepło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...