Skocz do zawartości

zmiana deski + wiązania + buty


Rekomendowane odpowiedzi

no z tego co widze to jest Twoja pierwsza deska / ? /

Nie powiem CI czy to dobry sprzęt bo kompletnie nie znam tej firmy. Chodz wydaje mi sie, że za ta cene kupiłbyś coś dobrego / wydaje mi sie, ze lepszego, ale tak nie moge powiedzieć bo nie znam teg Twojego modelu/ i sprawdzonego.

Grunt to aby Tobie sie dobrze jeździło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio za taka kase mozna kupic inna deche z wiazaniami ?? jezeli tak rzucilabys conajmniej jedna firmowa w atkiej cenie to bym kuplom pokazal :)

ogolnie to moja pierwsza decha i jakby to powiedziec kupiona za wlasnie pieniadze bo mamuska powiedziala ze dechy mi nie kupi wiec musialem troche zarobic ale skonczylo sie na tym ze mi pozyczyla kasiore:)

a co do jazdy na pewno bedzie sie lepiej jezdzilo niz na zjechany twardych dechach z wypozyczalni, ale w sumie gdyby nie one nie pokochal bym tego hobby :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahaaa z wiązaniami za ta cene. Myślałam ze za sama deche dałeś te 500 PLN.

TO co innego.

no nie ma wielu firm które maja w tej cenie deske i wiązania.

No ale jakby na to nie patrzeć, nie jest to niesety dobry sprzęt raczej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem ale tez jest napisane ze cena katologowa calego sprzetu to 1200 zl wiec moze nie jest tak zle :) chyba ze mnie nabrali ale o to sie niemartwie kiedy bede mial swoja kase na wikesze wydatki na pewno bede wybieral deski a ja narazie sikam ze szczescia jak na ta patrze jak na swoja :) nie moge sie doczekac sniegu tylko :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co by Ci tu powiedzieć o tej desce. Na pewno na sam początek będzie wystarczająca , moja pierwsza deska też była austriackiej mniej znanej firmy i wcale nie narzekałem...Tak na prawde to liczy sie sam fakt ze masz swoją deche i dodatkowo respect ze za swoją kase. Dużo tutaj piszemy o deskach znanych marek i wogóle ale tak naprawde to każdy kupi deske taką na jaką go stać. Jakbym był miał w ciul chajsu to wiadomo ze bym sobie kupował najlepsze dechy i w ogole ale nie to jest najwazniejsze - liczy sie dobra zabawa:)

 

ahhh ależ ja wylewny jestem :P:P

 

Psiok mysle że jak na początek to będziesz zadowolony z tej deski.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ywpada Ci Psiok zyczyc powodzenia i dobrego sprawoania sie Twojej nowej deseczki :D:D

 

a co do deski Nidecker - Target .

"Uniwersalna deska o sandwichowej konstrukcji przeznaczona dla początkujących i średniozaawansowanych" Katalog PKS

Nidecker to neizla firma.

Myśle ze bedzie CI sie dobrze jeździło :D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...