Skocz do zawartości

deske freestyle dla kobitki


Rekomendowane odpowiedzi

aaa jakos narazie stoi to wsyztsko w miejscu :P

przez ostatni czas nie miala keidy myselc bo smigalam sobie na Pilsku. tam przetestowalam Microbord'a Hammera. Spoko deska, ale odradzaja mi kupowanie tego microborda, bo to w sumie tylko do zabawy jest.

 

Pozyjemy zobaczymy :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh no dokładnie:) nic na siłe zeby później nie żałować:) napewno coś sie trafi :) Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

no to ja się spytam dokładniej

 

do jakiego konkretnie freestyle'u chcesz ją używać??? bo to mimo wszystko bardzo ważne pytanie

 

do jibbingu

do rurek i boxów

tylko na hopy i bigA

...

 

 

??? jak podasz dokładnie to się zastanowie popytam i dam jakieś proposale... :D :D :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

no i juz po sprawie :) Kupilas sobie Hammera Microborda :D Deseczka jest poprostu swietna. Przy duzych szybkosciach bardzo fajnie sie zachwouje, a hopy i jib sprawja wieksza przyjemnosc niz wczesniej :P Pomijajac ten fakt ze deska jest swietna, to juz w 2 dzien jazdy na niej mialam tzw. wypadek. Pisalam juz o tym w temacie o ochraniaczach, chodz jest dlasz czesc tej histori ale zaoszczedze sobuie trudu pisania bo jak narazie to sie mi ciezko na klawiaturze pisze ;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedze ksiazkowa ? :? mylisz sie =] nie pisalabym tego wszytskiego gdybym tak nie uważała. Wczesniej nie czytalam zbyt wiele na temat tej deski, a jest ona naprawde zajebista.

 

a co do zdjecia barku, to jakie to zdjecie chcesz :P teraz to juz jest spoko, bo tak jak wczoraj zaczelam pisac, to gipsu juz nie mam.:D:D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...