Skocz do zawartości

Zestaw dla średnio-zaawansowanego za 800-1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od kilku sezonów [okolo 4-5] śmigam na snowboardzie. Do tej pory na wyporzyczonym sprzęcie, ale postanowiłem, że kupie coś własnego ^^. I teraz rodzi się pytanie jaki sprzęt powinienem wybrać? Mam 175cm / 81kg [troche duzo =S] / buty 42-43. Na stoku najbardziej interesuje się wygłupianiem xD, więc chyba freestyle będzie najlepszym rozwiązaniem. Cena jak w temacie 800-1000zł. Proszę o rady i opinie :>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia brzmi, freestyle to nie do końca wygłupy, to tego potrzeba krzty odpowiedzialności. Jeśli za taką kwotę chcesz dostać cały sprzęt typowo fs, to raczej możesz zapomnieć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze inaczej. Interesuje mnie freestyle :> W takim razie ile musiałbym wydać zeby dostac w miare dobry sprzet ? Ewentualnie jezeli daloby rade to deska lepsza, a wiazania i buty narazie nie musze byc super. Dopiero zaczne przygode z freestylem [nie mam zamiaru skakac 20m nad ziemia xD] wiec wiazania chyba nie beda az tak bardzo wazne

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Moze rodzice by cos dolozyli :P Wiec zrobmy to w granicach 1000-1300. Znalazloby sie cos w miare dobrego w tym przedziale? Nie chodzi mi o sprzęt dla pro-ridera. Chce dopiero zaczac swoja przygode z freestylem wiec narazie np. wiazania moga byc gorszej jakosci i ewentualnie buty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...