Skocz do zawartości

Filmy instruktarzowe...


Rekomendowane odpowiedzi

Alo,

Ostatnio wpadły mi w rączki dwa filmiki istruktarzowe i musze powedzieć że całkiem sypatycznie się to ogląda. Szkoda że już śniegu nie ma bo chciałbym pośmigać i zastosować rady których udzielali doświadczeni snowboardziści. Pierwszy filmik to todd Richards - tip triks a drugi to Jibbing with Jeremy Jones.

 

Zna ktoś może jakieś inne tytuły z tego gatunku filmów snowboardowych?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZesc - może jakiś mi sie uda wrzucić. Prawdopodobnie ten jibbing with jeremy jones bede mógł wrzucić bo ten drugi mam na dvd a przy kompie nie mam napedu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sti.net.pl/~esnowboard/jibbing_j_j.rar

 

tu masz linka do jibbing with jeremy jones. Najlepiej sciągaj to przez flasgeta bo nie wiem jak z transferem a filmik zajmujeok 400 mb. Jak sciągniesz już to daj znać. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 3 months later...

a no rzeczywiście jest jest i nawet sobie go oglądałem. Mi sie ogólnie podoba można coś podpatrzec , wszystko jest fajnie pokazane - czego nie robić podczas wykonywania trików. Ogólnie filmik może być pomocny:) Przed rozpoczęciem sezonu pewnie jeszcze go kilka razy obejrze:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...
  • 1 month later...

za kilka dni bardzo możliwe że wrzuce na serwer Todd Richard - Tips Tricks vol.2 albo wrzuce w całości albo poprostu pone go na kawałki ,wg trików wykonywanych w filmie i fajnie by było jakby mi się udało wkomponować napisy z tłumaczeniem co Todd ma do powiedzenia przy wykonywaniu danych trików. No ale najpierw musze iść do kogoś kto mi to zgra z dvd :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
No ale najpierw musze iść do kogoś kto mi to zgra z dvd :)

Po co? Upaj dvd ;D

 

O tłumaczenie poszczególnych tricków zawsze można spytać na forum. Widziałem kiedyś "Jumping with Jussi" i pomijając niefotogeniczność oksanena wiele tam nie powiedział. Fajnie było pooglądać te graby i rotacje stopień po stopniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...