Skocz do zawartości

SIGN-X czy Szkola Rome


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, powiem ci tak: mam deskę od niecałych dwóch tygodni... jestem całkowitym samoukiem, zero instruktora, zero porad od snowboardzistów.... i trzymać się na desce umiałem po godzinie prób. Dzisiaj będąc na stoku już hamowałem zmieniałem kierunek jazdy z goofy na regular i robiłem obroty o 360 stopni. Może i jestem troszeczkę lekkomyślny, ale myślę, że warto najpierw spróbować, czy nie nauczysz się podstaw sam niż płacić napewno nie małe pieniądze za szkółkę, czy instruktora...

 

 

Pozdrawiam, i życzę miłych przygód z Snowboardem, to naprawdę cudowny sport.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obie szkoły zapewne mają dobrych instruktorów:P Szkoła Rome powstała dopiero w tym sezonie, natomiast Sign-X istnieje już od x lat:P nie no instruktorami nie zostają osoby które nie potrafią jeździć czy też przekazać wiedzy.

 

Egzaminy na instruktora dla wszystkich wyglądają tak samo. Więc chyba bez większej różnicy gdzie weźmiesz tego instruktora.

 

Jedno jest pewne: lekcja z instruktorem na pewno będzie korzystna dla Ciebie i ułatwi oraz przyśpieszy naukę jazdy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,ale mimo wszystko są lepsi i gorsi nauczyciele

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.

 

tak jak w szkołach są lepsi i gorsi :) ale instruktor może mieć też zły dzień :)

 

 

 

 

niewiele się dowiedziałem o szkole rome niestety.

 

ale dosyć dużo dowiedziałem się o sign-x który wygląda na porządną firmę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...