Skocz do zawartości

Ochraniacze...


Rekomendowane odpowiedzi

ja też w sumie mówie o tym że się powinno śmigać w kasku a sam jeszcze takiego nie posiadam :oops: ale tak na poważnie to może wkońcu sobie kupie :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADM - nawet we FR się przydaje kask. :D

 

Ech... widzę, że kamikadze jesteście. (kto to mówi...)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosia

Najwyraźniej jakieś dupne kaski przymierzałaś. :D Ja wziąłem z 5 kasków do przymiarki i znalazłem odpowiedni. Fakt, że ponad dwie bańki poszło, ale tego zakupu na pewno nie żałuję (raz przyrżnąłem tyłem głowy w rurkę). Ba! Zastanawiam się nad kupnem innych ochraniaczy(coś na nadgarstki). Do ludzi rozważnych nie należę i czasem podejmuję się czegoś niebezpiecznego, więc coś takiego na pewno mi się przyda. xD Zresztą ogólnie snowboard zbyt bezpieczny nie jest... ;p Między innymi dlatego go kocham. xP

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że dupne - nie tanie i gówniane, tylko dupne, że nie pasują na twą wspaniałą główkę. xD

 

ADI... Żebyś tylko miał na co zakładać ten kask wtedy. ;D Nie raz wyjebałem porządnie w rejl głową. Źle ze mną by było bez kasku. ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak widziałem jak snowboardzista w kasku wyjebał głową o lód,i go odwozili mimo tego na sygnale... ciekaw jestem co by byo jakby nie miał tego kasku... ale itak jeżdże bez :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by było? Pęknięta czaszka, wstrząs mózgu, wózek. xD Co Wam szkodzi zakupić ten cholerny kask? ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 months later...

hhehehe :mrgreen: no to rzeczywiście coś nie tak z nim było. Dobrze że upadł Ci sam kask a nie było w nim Twojej głowy...... chyba też kupie kask na ten sezon

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Mam taką małą uwgę którą chcę się podzielić z wami. Jeśli ktoś z was planuje kupić sobie spodenki ochronne firmy Deemeed to raczej odradzam. Posiadam takie i powiem wam, że nie do końca skutecznie chronią. Na zdjęciach wygląda to lepiej ale w rzeczywistości w miejscach gdize są te ochraniacze to tam jest takie bądź co....tak że powiem wam że lepiej dołożyć te 50 czy 100 zł i kupić jakieś lepsze spodenki. Te z firmy deemeed to raczej nie dadzą poczucia bezpieczeństwa. Pzdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Co do kasku to się przekonałem w zeszłym roku, gdy lekko zaczął padać deszcz, a mi deska stanęła w zasadzie w miejscu... Połamałem wtedy wiązanie, uszkodziłem kolano[lekko na szczęście] i przywaliłem głową w lód... na szczęście miałem kask ;D Dodam, że był to mój pierwszy dzień jazdy w kasku <_<

 

A i chciałbym się dopytać o ochraniacze na nadgarstki. Czy takie cudeńko przeszkadza w jeździe i czy takie 'rolkowe' dadzą radę? Bo jest taka sprawa, że już ręce miałem połamane obie... obie przy samych nadgarstkach[lewa na desce ^^]. Oczywiście jak to bywa najpierw poskakałem i nic się stało, a potem przy samym wyciągu jak jechałem już powoli poprawiając rękawice jakiś narciarz we mnie wjechał... ręka złamana, a gościu spierdolił... Cały czas byłem pewien, że to skręcenie, bo mogłem jeszcze w miarę ruszać, ale po prześwietleniu nie było ciekawie i 4 tygodnie w gipsie :evil:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a potem przy samym wyciągu jak jechałem już powoli poprawiając rękawice jakiś narciarz we mnie wjechał... ręka złamana, a gościu spierdolił..

 

We mnie też w zeszłym roku wjechała jakaś narciarka :) i też uratował mnie kask bo bym nieźle przyrżną głową w jej nartę :lol: ... ale nawet fajna była :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Z ochraniaczami na nadgarstki różnie jest. Osobiście nie mam takowych (aczkolwiek planuję kupic), ale raczej są wygodne i przystosowane do jazdy na desce. Nie wiem jak z rolkowymi... Według mnie nie są wygodne, a na desce, gdy jeszcze masz rękawice i kurtkę, to już w ogólę. :P Najlepiej sprawdź jak się w rolkowych jeździ.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...