Skocz do zawartości

Screw boards????????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałam zapytac o opinię w spawie desek firmy screw:

http://allegro.pl/item527866637_zestaw_screw_151cm_deska_nymph_wiazania_od_1zl.html

to link do aukcji z deską. Dopiero zaczynam swoją przygodę ze snowboardem dlatego chcę zasięgnąć rady bardziej doświadczonych w tym temacie ludzi. Myslicie ze taka deska dla początkującej 170 cm dziewczyny o wadze 58 kg bedzie ok? Czy lepiej kupić deskę bardziej "znanych" firm ale używanych? Cena jest kusząca póki co..operuję kwotą ok. 350 zł...

 

tylko nie piszcie od razu że to badziew i niewarto nawet na to patrzeć..ludzie jeżdżą w końcu na czym tylko się da..wiadomo że zaawansowani snowboardziści lub mniej zaawansowani których stać na porządną dechę gardzą takimi tanimi dechami..

 

Proszę Was bardzo o odpowiedzi!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... powiem tak.

Nie znam tej firmy, nigdy nie słyszałem, wygląda mi na jakiś tani szmelc z selgrosu.

Poszukaj na allegro używanych desek, dobrych firm typu F2, Voelkl, może jakiś Burton Cruzer się trafi.

Kupiłem w tamtym tygodniu za jakieś śmieszne 420 zł Voelkl'a Destiny, który jest egzemplarzem kobiecym :P. Deska normalnie wypas, nic nie zjechana. Trochę rysek na ślizgu, ale to tam nie przeszkadza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...