Skocz do zawartości

Katy wiazan


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

To zależy jaki masz rozmiar buta? Bo jak masz dużego to nie polecałbym takiego ustawienia gdyż palce tylniej nogi będą Ci się wbijały w śniej przy skręcie. W sumie to sam musisz sprawdzić jak jest Ci najwygodniej ale rozstaw na "kaczke" jest ok

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha bo wlasnie caly czas jezdzilem tyl 0 a buta mam 43, a pamietam jakza peirwszymrazem jezdzilem to jade i deske mi cos skreca:/ ale juz przejechalem d konca ale pytam sie pozniej goscia w wypozyczalni a on mowi ze chodzi owiazania a wtedy mielaem przod ze 20 i tyl z 15 :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

watpie abys po godzinie jazdy wiedzial jaki kat Ci bedzie dopowiadał.

Bo to tez zalezy jak bedziesz jezdzil, bo gdy bedziesz chcial sie uczyc jezdzic na switch to wtedy bedzie Ci pewnie lepiej na kaczke keździć, jak bedziesz tylko jezdził z góry i nic więcej to bedzie Ci dobrze jak bedizesz mial duze kąty, itd.

Powodzenia :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw naucz się dobrze jeździć, a potem bierz się za freestyle. Dobijają mnie ludzie którzy ciętym nie potrafią poprawnie jeździć a się biorą za niewiadomo jaki freestyle i twierdzą, że są pro. LOL

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No freeride to jest piękna sprawa mmmmm ... :mrgreen:

 

Psiok jak tylko masz możliwość to ucz się jeździć na druga noge i to ustawienie wiązań ułatwi Ci sprawe - to tak jakbyś zaczynał się od poczatku uczyć na desce bo poczatki na regular są dosc kiepskie i im wczesniej sie nauczysz tym lepiej:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...