Skocz do zawartości

Trudny wybór.


Rekomendowane odpowiedzi

wzrost: 168

waga: 58

numer buta: 39

 

Mam do wyboru dwie deski.

Pierwsza to zeszłoroczny używany bataleon

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=160307926291

 

Jak widać deska jest do licytacji, po pierwsze nie wiem ile jest warta czyli do ilu licytować, po drugie używana. Zakładam, że zapłacę za nia 200 funtów.

 

Moja druga opcja to deska Nitro Mystique 2008 ( http://www.abc-of-snowboarding.com/shopitems/snowboards/mystique2008-womens-snowboards.asp ), z wiązaniami i butami tej firmy, to wszytko nowe. Pan ponformowała mnie, że zmieścimy się w 300 funtach.

 

No i teraz mam dylemat. O obydwu firmach pierwszy raz słyszałam ( oczy przysłaniał mi moj najwspanialszy na świecie Burton ), pewnie dlatego, że mało wiem i w ogole sie nie znam. (:

Prosze o rade. Która jest lepsza. Lepiej kupić nową czy używaną?

Dzieki za pomoc.

 

Iza

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie słyszałaś o tych firmach to rzeczywiście mało wiesz:P

 

Obie firmy znane z produkcji bardzo dobrego sprzętu snowboardowego.

Co do tych propozycji które podałaś to myślę że ten Bataleon z wiązaniami Ride będzie lepszy. Sprzęt nie wygląda na zniszczony aczkolwiek przydałoby się zobaczyć jak wygląda ślizg. Cena nowej deski to ok 1200 zł a wiązań ok 500 zł więc myślę że jeśli miałabyś zapłacić te 200 funtów to i tak będzie to dobra cena.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie deski są w porządku. Pierwsza ma fajne wiązania i 200 funtów to dobra cena. Pod warunkiem, że rzeczywiście była używana tylko dwa razy i ślizg jest w świetnym stanie (na aukcji brakuje zdjęć ślizgu). Druga też jest w porządku. Jeśli dodatkowo do tego Nitro byłyby porządne wiązania i buty, to wg mnie 300 funtów byłoby naprawdę zajebistą ceną.

 

Kwestia tego na jaki styl jazdy się nastawiasz, na jakim poziomie jeździsz, która opcja bardziej Ci pasuje cenowo itd. Jeśli np. masz już jakieś porządne buty i zamierzasz jeździć rekreacyjnie, czyli nie potrzebujesz maszyny do freestyle'u, to możesz wziąć Bataleona.

 

Na koniec dodam, że obie firmy są solidne. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostanę jakieś zdjęcia ślizgu to pokaże. ;)

Chcę jeździć rekreacyjnie, bo to dopiero mój drugi sezon. Co do wydatków to zakładałam, że wydam ok. 300 funtów. To zestawu 1 i tak musze dokupić buty, wieć sądze, że wyjdzie mnie to podobnie.

Dzieki za pomoc. Przynajmniej już wiem co to za firmy. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety burton nie był mój, a pożyczony od koleżanki. Ubolewam, ale jak to nazwałeś, nie sram kasą, dlatego musze kupić coś używanego. Bardzo chciałabym burtona, bo uwielbiam ta firme, ale niestety nie moge znaleźć nic w moim budżecie ( 300 funtów = 1200zl ). A szukam deski z wiązaniami i najlepiej butami. ;P

Co do wczorajszego posta, to przegrałam aukcje, a dokładniej poddałam się, bo deska poszła za 285 funtów, a ja założyłam sobie, że nie wydam na nią wiecej niż 220. Biorąc pod uwagę to, że jak już wcześniej wspomniałam mogę mieć caly zestaw ( deska+wiaz.+buty) Nitro za niecałe 300.

Tak sobie dzisiaj przeglądam allegro i zauważylam firme L4Y np.

 

http://allegro.pl/item520568788_super_zestaw_deska_l4y_150_cm_buty_wiazania.html

 

Chciałabym poznać jakieś opinie, bo cena mi jak najbardziej odpowiada, a jak już wiadomo nie znam się w ogóle i wolę zapytać zanim kupię.

 

PS. Jeżeli ktoś ma jakiegoś ładnego burtona do polecenia to ja bardzo chętnie. Nie ponarzekam na Jeremiego Jonesa. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...